Dúhový PRIDE Bratislava je slovenským LGBT pochodom za ľudské práva LGBTI ľudí (lesieb, gejov, bisexuálnych, transrodových a intersexuálnych ľudí) a ich rodín, za ich spoločenské a politické zrovnoprávnenie, ako aj oslavou ich hrdosti. (duhovypride.sk)

Duhovy Pride Bratislava 2014Dúhový PRIDE Bratislava 2014 začína tento rok 28. června a to v 13 hodin na Hviezdoslavove námestí.

Za doprovodu moderátorky Mony Zázrivcové vás letos čeká:

oficiální přivítání
projevy zástupkyň a zástupců organizátorů, aktivistů a aktivistek
projevy europoslanců a europoslankyň
projev primátora města Bratislava
projevy rodin, které podporují Dúhový PRIDE
představení iniciativy Uzákon.me a Slovnesko pre všetkých
PRIDE pochod městem! Začátek pochodu se dozvíš přímo na místě.

Chybět nebude vystoupení skvělých interpretů a interpretek.

Po průvodu následuje tentýž den oficiální afterparty ve stylovém klubu NuSpirit Club (Pasáž Luxor, ul. Štúrova 3), dveře se otevřou ve 20 hodin a tančit se bude do pěti do rána – akce na Facebooku zde. Vstupenky jsou k sehnání v předprodeji – prvních 100 kusů za 5 Eur, ostatní za 7 Eur a na místě za 8 Eur. Na afteru budou dvě stage plné špičkových DJs z komunity i mimo ni: Damian Urx (Praha), Sad (slu:t), St. Mark, PLUSplus, Krto a ve 21:00 uvidíte Stand Up show.

Na co nesmíme zapomenout je oficiální doprovodný program celého pride týdne, který odstartuje o týden dřív v sobotu 21.6. a každý den je pro vás nachystáno něco jiného – workshop, grill party, debata, filmové či divadelní představení a v pátek v předvečer sobotního pochodu doprovodný program uzavírá speed dating, kde si třeba nabrnknete společnost na pride. ;) Detailní program určitě prostudujte na webu pride http://duhovypride.sk/program/#sprievodne-podujatia.

Dúhový PRIDE podporuje řada osobností, přikládáme krátké video s Evou Mázikovou.

Chcete-li znát více podrobností, navštivte tyto odkazy:
www.duhovypride.sk
www.facebook.com/DuhovyPRIDE