LoveLiz.Představujeme vám raperku LoveLiz., která stojí teprve na začátku své kariéry, ale už teď má nejspíš slušně našlápnuto. V červnu vyslala do světa videoklip ke svojí písni The Wave  Rhytm a fanoušky napíná svojí tajemnou stránkou LoveLizTribe.com, kde příchozí verbuje do kmenu lásky, tedy Love Tribe. Bydlí v Portlandu v americkém státě Oregon a má ráda ženy.

Píseň The Wave Rhytm je velmi podmanivá, svůdná a přitom civilní. LoveLiz. nikoho neuráží, ale slibuje, že vás povznese a bude vám s ní dobře. A povedl se i klip, který toho příliš neodhaluje, ale hodí vás do pohody a v kuřácích asi vzbudí nutkavou touhu po vlastním obláčku dýmu. Sama LoveLiz. ale oblíbené doutníky vyvažuje sportem, kterému se pravidelně věnuje.

LoveLiz. chce dělat hudbu svou vlastní cestou a i přes svůj nízký věk to má v hlavě srovnané. Nechce nic zbytečně přehánět, nikoho předbíhat a být lepší než ta či která rapperka nebo být prostě obecně nejlepší. Chce poslouchat hudbu, kterou má ráda a to je její vlastní hudba. Jak se líbí vám?

Více o LoveLiz. můžete sledovat třeba na jejím twitteru.