Angel HazeŽe raperka Angel Haze chodí s modelkou Ireland Baldwin, dcerou Kim Basinger a Aleca Baldwina, jste si mohli přečíst už díky tomuto článku. Nyní se Angel Haze ostře ohradila proti všem médiím, která je zobrazují pouze jako kamarádky a v rozhovoru pro britský The Independent všechny ujistila, že jejich vztah rozhodně není jen kamarádstvím.

Pár se seznámil na akci New York Fashion Week a několik měsíců šlo pouze o přátelství, pak ale vzplála na obou stranách láska a ani jedna z nich se nehodlala tajit svým štěstím. Jejich účty na twitteru byly doslova nabité společnými fotkami páru a zamilovanými vzkazy, jenže některá média nedokázala skousnout to, že by se jednalo o mezirasový lesbický vztah, navíc když Ireland Baldwin dříve randila pouze s muži a ke své sexualitě se nijak nevyjádřila. Angel Haze je otevřeně pansexuální. Pro média asi bylo jednodušší popsat je jako nejlepší kamarádky, které se prostě mají moc rády.

Dvaadvacetiletá Angel Haze se rozhodla uvést vše na pravou míru a vyjádřila se v tom smyslu, že vlastně mají štěstí, že jsou dvě ženy.

„U žen jsou pořád ještě některá omezení. Kdybychom byly dva chlapi, bylo by to šílené, pozornost by byla negativně šílená. U nás je to ale všechno velmi pozitivní. Média k tomu říkají ‚Oh, jsou tak roztomilé, jsou to nejlepší kamarádky‘. Mezirasový gay pár, to je podle mě právě teď pro Ameriku divné. Š**áme spolu a přátelé spolu neš**ají (Angel doslova řekla „We f**k and friends don’t f**k). Nikdy jsem neš**ala někoho z mých přátel. Když někoho vidím v tomhle smyslu, tak se to nestane. Ale my spolu š**áme a je to bláznivé a to je zvláštní to takhle říct, protože když na to pomyslím, co si řeknou čtenáři, asi je napadne ‚Co to ksakru?‘. Ale děje se to.“

K jejich vztahu ještě dodala, že láska k osmnáctileté Ireland Baldwin jí změnila život a že díky ní může vnímat jisté věci z jiného pohledu. Dříve měla o vztazích spíše zkreslené představy a myslela si, že vše musí být uchvacující a bez motýlku v břiše to nepůjde. Také díky ní objevila svět módy, o které dřív něvěděla vůbec nic a inspiruje ji při tvorbě jejích textů. O své pansexualitě prý ale rapovat nehodlá.

Zašpehovat si aktuální dění z tohoto vztahu můžete na jejím profilu na twitteru :).