Dámská Jízda s pořadovým číslem #9 se bude konat ve dnech 1. až 3. srpna a protože se tento srpnový prodloužený víkend pomalu, ale jistě blíží, je na čase začít plánovat dovolenou. Chcete-li si užít tři dny ve společnosti dam, pak mrkněte na info níž a neváhejte se spojit s Rozdílnými Rytmy na Facebooku anebo přímo přes jejich web. Bude potřeba zarezervovat si ubytování, domluvit se na dopravě a pokud máte vlastní nápad na program, nenechávejte si ho pro sebe. :)

 

Pozvánka: Dámská Jízda #9

Dámská jízda 2014Kdy: 1.8. – 3.8.2014, v pátek již od 12.00 hodin
Kde: Autokemp Sykovec, Vlachovice – Tři Studně, okr. Žďár n. Sázavou, kraj Vysočina, www.kempsykovec.cz
Kontakt: kemp@kempsykovec.cz, mobil: 604 441 175 (mobil je do kempu, pro případnou rezervaci chatky, místo pro stany budeme rezervovat celkově, viz informace níže…)

O místě
Autokemp Sykovec se nachází v samém srdci Vysočiny v turisticky oblíbené oblasti Tří Studní. Příjemné prostředí kempu nabízí prostory pro postavení stanu nebo karavanu. Kemp je z části pod vzrostlými smrky a na zelené louce na břehu rybníku Sykovec. Dále je k dispozici ubytování v pěti chatkách. Našimi spokojenými zákazníky jsou rodiny s dětmi, sportovně založené páry a milovníci krásné přírody a turistiky.
V kempu jsou prostory pro 70 stanů a 30 karavanů na ploše u břehu rybníku Sykovec. Zákazníkům jsou k dispozici elektrické přípojky a to jak pro karavany tak i stany celkem je k dispozici 30 zásuvek rozmístěných po kempu. V kempu je zdarma vysokorychlostní internet prostřednictvím WiFi, signálem je pokryto cca 50% kempu. V nepřízni počasí je k dispozici společenská místnost s TV, stolním tenisem a fotbálkem.

Program
Program zatím nemáme vymyšlený. Každopádně se můžete těsit na táborák, výlety do okolí (dle zájmu), volnou zábavu (koupání), sportovní hrátky (fotbal, volejbal, stolní fotbálek, ping-pong), a další. Pokud vás něco napadne (někdo bude chtít přispět do programu), iniciativě se meze nekladou. V případě nepříznivého počasí se vymyslí náhradní program ve společenské místnosti v kempu. :) Akce se koná za každého počasí (kromě záplav a jiných katastrofálních podmínek, které snad nenastanou…).

Autokemp SykovecPro koho je tato akce určena?
Dámská Jízda, jak už prozrazuje název, je hlavně určena pro ženy jakéhokoli věku, které mají rády přírodu, turistiku, rády poznají nové lidi, mají rády kulturu, rády stanují, chatují, opékají párky a buřty nad ohněm, rády si hrají, atd. a to bez ohledu na jejich sexuální orientaci. Tato celorepubliková akce je jediná v ČR tohoto typu, která je určena ženám lesbickým, bisexuálním či transgender. Pokud tedy nejste žena, která raději dá přednost diskotéce, je tato akce určena právě vám! Zároveň pro hladký průběh akce prosíme všechny opatrně při dávkování alkoholu, rušení nočního klidu, atd. Akce není myšlena jako pařba. :)

Co s sebou?
Dobrá otázka. Hlavně dobrou náladu. Zbytek výbavy necháme na vás, případně upřesníme, co si vzít (některé disciplíny mohou být náročné na vybavení). Pokud máte kytary, další hudební nástroje či nějaké společenské hry, vemte je taktéž. :)

Na tuto akci můžete vzít i své děti či svého psa!

Budeme taktéž rády za všechny dary do soutěžních her!

Těšíme se na další příjemná setkání!
team RR