Kristen a AnneAmerická zpěvačka a herečka Jenny Lewis (*1976) vydává 29. července své nové album pojmenované The Voyager a prvním singlem s videoklipem je píseň „Just One Of The Guys“, v překladu „Jen jedna z chlapů“. Píseň je tak trošku feministická, řeší nevýhody tikotu mateřských hodin a potřeby žen mít dítě za každou cenu, zatímco muži tuhle potřebu nepociťují a prostě si jen užívají, co to jde.

Ve videoklipu si zahrály herečky Kristen Stewart a Anne Hathaway a přestrojily se za pohodové týpky v teplákovkách od značky adidas®. Kristen tím zase trošku přiživila drby a dohady o její orientaci, o které po jejím rozchodu s Robertem Pattinsonem, se kterým vytvořila pár nejen v upírské sáze Stmívání, se v poslední době často spekuluje. Podle jednoho bulvárního plátku se ale ke svému údajnému vztahu s kamarádkou Alicií Cargile herečka vyjádřila, že pokud by byla lesbou, neměla by co skrývat. Kdo ví, třeba nás jednou překvapí tak jako o něco starší souputnice Ellen Page.

Příjemnou chytlavou píseň doplňují (možná náhodné) duhové motivy v oblečení Jenny Lewis, které můžou také zavdat příčinu ke spekulacím. Na své „mužské“ postavě se určitě vyjádřila Anne Hathaway, kamarádka zpěvačky, která si dopřála (skoro) breakdance a i nějaké ty chlapské slzičky. Falešný knírek jí ale neslušel tak jako Kristen Stewart, která si mužskou roli už vyzkoušela při focení do časopisu Elle, kde sváděla sama sebe. Dalšími „týpky“ v tomto videoklipu jsou herečka a zpěvačka Brie Larson a Tennessee Thomas (bubenice skupiny The Like).

Jenny Lewis zpívá nejen sólo, ale také se svým partnerem Johnatahen Ricem v duu nazvaném Jenny & Johnny.