Katy Perry pro Cosmopolitan Cervenec 2014Zpěvačka Katy Perry (*1984), která přijede 23. února 2015 do Prahy se svým turné Prism ke stejnojmennému albu z roku 2013, se nechala slyšet, že dítě chce a že k tomu muže rozhodně nepotřebuje. Jak by to chtěla modrooká kráska tedy udělat?

Katy se roku 2012 rozvedla po krátkém manželství v britským hercem Russellem Brandem a ani její vztah s americkým zpěvákem Johnem Mayerem nevydržel, pár se letos na jaře rozešel. Žádný nový muž tedy asi na obzoru není, Katy přesto nic nevzdává a mateřství by mohla klidně vyřešit i bez otce.

David Burtka a Neil Patrick HarrisJako příklad uvedla rodičovství herců Neila Patricka Harrise a Davida Burtky, jejichž krásná a z vody rostoucí dvojčata jim porodila náhradní matka.

„Nepotřebuju chlapa,“ prohlásila. „Třeba Neil a David, jejich dvojčata jsou nádherná. Je rok 2014! Žijeme v budoucnosti, nepotřebujeme nic. Nemyslím si, že to bude potřeba, ale uvidíme. Proti mužům nic nemám. Muže miluju. Ale je tady ta možnost, když se nikdo neojbeví.“

Zpěvačka ještě uvedla, že dítě rozhodně neplánuje v nejbližší době, hlavně kvůli turné a koncertům, na které by malé dítě brát nechtěla. Mateřství ale ve své pětiletce má a bude se pak chtít dítěti plně věnovat. Tak držíme palce!

Katy je také známá svojí podporou LGBT práv ve světě, v roce 2012 například získala Trevor Hero Award za svoji podporu a zvyšování povědomí o LGBT komunitě.
Podívejte se na zbrusu nový videoklip k písni This Is How We Do, která je pátým singlem z alba Prism a do rádií vtrhne 12. srpna.

A ještě si připomeneme její píseň TGIF, když už je ta sobota :).