Radio Kiki logoRadio Kiki je queer hudební festival, který bude 29. a 30. srpna v bratislavských klubech Batelier a Fuga. Díky Radiu Kiki zažijete trochu z atmosféry berlínské party Betriebsfeier, rakouské akce Pitbull, pražského Pioneeru a slovenských queer parties Tepláreň a Queer Beer. Třešinkou na dortu bude koncert britského queer zpěváka Douglasa Dare. A těšte se i na queer literární klub, diskuzi a veganskou grilovačku.

Takto lákají pořadatelé na dvoudenní letní párty Radio Kiki zaměřenou na LGBTI publikum. Akce bude probíhat v pátek 29. srpna v klubu Batelier a v sobotu 30. srpna také v klubu Fuga na ulici Továrenská v Bratislavě.

V sobotu se představí DJs z oblíbené queer party Tepláreň – rezident Saint Mark se bude střídat za mixpultem s berlínským DJ Coco. Sobotní podvečer pak budete moci zahájit grilovačkou následovanou diskuzí na aktuální LGBTI témata, literárním klubem, ve kterém se bude rozebírat kniha Johna Irvinga V jedné osobě, na kterou reagovala již naše bLogerka Luce. No a po večeři a debatování už musí přijít jedině párty. ;) Přijede muzikant Douglas Dare, který kombinuje piáno s elektronikou, v klubu Fuga pak zahrají pražští DJs Attitudes a Electronic Bitches, v klubu Batelier se bude hrát housík, o který se postará rakouský DJ Man Bear-Machine a slovenský DJ Vesnu.

Takže si to shrňme:

Kdy: pátek a sobota 29. a 30. srpna
Kde: Batelier a Fuga, Továrenská 14, Bratislava, Slovensko

Radio Kiki

Jak bude vypadat program?

Pátek 29.8.

– Warm up v bistru Tri-Šty-Ri (Palisády 34, Bratislava)
– klub Batelier:
23.00 – Saint Mark (Tepláreň, SK)
02.00 – Coco (Betriebsfeier, DE)

– vstupné 4€

Sobota 30.8.

– klub Batelier:
18.00 – Queer grill party
19.00 – Queer literárny klub BLOQ (John Irving – V Jedné osobě, naše receze zde)
21.00 – Queer debata
23.00 – Vesnu (Queer Beer, SK)
02.00 – Man Bear-Machine (Pitbull, AT)

– klub Fuga:
22.00 – Douglas Dare (UK)
23.00 – Attitudes + Electronic Bitches (Pioneer, CZ)

– vstupné 5€

www.radiokiki.sk
www.facebook.com/radiokiki
předprodej vstupenek www.citylife.sk/festival/radio-kiki-batelier-fuga-bratislava