Je to přesně týden od Prague Pride – průvodu hrdosti, a je to také týden od Freedom Night Weekendu, během kterého jste mohly zaskočit na párty v pátek a užít si vystoupení Dary Rolins anebo jít zapařit v sobotu po průvodu, kdy byly hostem performerky Lazy Hammock a Sharkass. Neúnavná děvčata nevynechala ani jednu příležitost zatančit si, seznámit se a udržet si co nejdéle tu správnou náladu po celém festivalovém týdnu.

Redakce se zúčastnila sobotní párty a to bylo tedy něco! P.M. club v Trojické ulici na Praze 2 by se mohl klidně přifouknout, jak bylo plno. Na akci dorazily hoLky z celé republiky, z měst, kam jen vaše oko dohlédne a prst po mapě zajede. Pilo se a tančilo až do zavíračky, na místě nechyběl stánek Rainbow-shopu, kde jste si ještě duhově naladěné mohly koupit vše od prstýnků přes stylové a neokoukané odznáčky až po sluneční brýle. Zásoby byly veliké a slečny za pultíkem po celou noc a za každého okamžiku milé :). Pokud jste nestihly pořídit žádný duhový doplněk, koukněte se na webovky.

Stejně jako na Pride festivalu, který po průvodu pokračoval na Letné, vystoupila i v P.M. clubu Britka Lazy Hammock. Lazy, chill outová hvězda, se postavila k mikrofonu jinak, než je zvyklá, a osvědčila se jako šikovná rapperka, která to s publikem prostě umí. Tady jsou videa z Letné:

Lazy Hammock a Sharkass:

Lazy Hammock:

Lazy Hammock můžete sledovat na: Facebooku, Soundcloudu a oficiálních stránkách (které jsou momentálně ve fázi úprav). Také na jejím Facebookovém profilu najdete fotky z Prahy. ;) My ještě přidáváme pár vybraných fotek ze sobotní párty. Na celou galerii z obou dvou večerů se můžete podívat na profilu Freedom Night.

Pro nedočkavé – příští nejbližší Freedom Night bude 13. září v Bratislavě v klubu LOFT – událost na Facebooku, v Praze pak bude Narozeninová Freedom Night s Čoko Voko 19. září opět v P.M. clubu – na Facebooku tady, protože Freedom Night slaví 10 narozeniny! Přijďte je oslavit! S Čoko Voko to bude bez pochyb nezapomenutelné. :)

Narozeninová Freedom Night 19.9.