Patricia s přítelkyníI modelky se v poslední době přestávají obávat veřejného coming outu, a tak máme zase o důvod víc proč se zajímat o svět krásy, který svým způsobem reprezentují i „královny krásy“, držitelky titulu Miss. Tentokrát se náš zrak zaměří do Španělska, kde se k lesbické lásce přiznala Miss Španělsko 2008, Patricia Yurena Rodriguez (*1990). Ta získala titul nejkrásnější Španělky vlastně hned dvakrát, poprvé v roce 2008 a posléze ještě v roce 2013, kdy získala titul Miss Universe Spain ve stejné zemi.

V tomto roce se jí také podařilo uspět v mezinárodní soutěži Miss Universe, kde se dostala na druhé místo po Venezuelance Gabriele Isler, která si odnesla korunku nejpřitažlivější ženy vesmíru. Patricia, rodačka z ostrova Tenerife, se začala modelingu věnovat už od útlého věku a je přirozeně krásná i bez makeupu. Ve světě patří snad k jedné z prvních Miss, které se vyoutovaly. Patricia si k tomu vybrala svůj profil na Instagramu, kde spontánně sdílela svoji fotografii s přítelkyní Vanessou Klein (vlastním jménem Vanessa Cortes), která ve Španělsku působí jako DJane a zpěvačka.

Obrázek pojmenovala jako „Romeo and Juliet“, aniž by však uvedla, která z nich je Romeo a která Julie :). Po obrovském ohlasu se k tomu vyjádřila slovy: „Děkuji za všechny vaše komentáře. Obrázek jsem publikovala přirozeně s veškerou spontánností. Děkuji za vaši podporu.

Na závěr přidáváme fanouškovské video ze soutěže Miss Universe 2013, hudební podklad je pro silné povahy, ale aspoň si uděláte představu o Patriciině kráse a o tom, co to obnáší se neustále usmívat do kamer.