Rita Ora (*1990) je britská zpěvačka a herečka kosovsko-albánského původu. Plní stránky módních časopisů jako vysněný fashion idol a co si na sebe vezme, to hned dívky a ženy po světě kopírují, minimálně v Británii na sebe reakce na její outfity nenechají dlouho čekat. Vypadá tak trošku jako Beyoncé šmrnclá Shakirou, případně jako blonďatá Rihanna, akorát jí chybí výrazné hity.

Roku 2012 vydala debutové album Ora, které mělo v Británii obrovský úspěch a podařilo se jí dobýt první příčku tamní hitparády se čtyřmi různými singly (podobný úspěch zaznamenala mezi sólovými zpěvačkami jen Geri Halliwel). Pokud ale nesledujete MTV nebo neposloucháte taneční komerční rádia, možná ani netušíte, jak zní její hlas. K následujícím fotkám si tedy pusťte jeden z videoklipů níže.

Rita je známá tím, že často vystupuje jen v podprsence (a příroda ji obdařila docela štědře), nebojí se střídat účesy a barvy jako na běžícím páse a užívá si svého rozverného mládí různými divokými kostýmy. Teď nafotila kampaň pro adidas a nejen nafotila, ale dokonce navrhla svou první řadu oblečení. Ta se jmenuje „Black Pack“ a je barevná, hravá a na běžné denní nošení, ne jen do tělocvičny. Rita tak upustila od svých jinak oblíbených sexy šatiček a vysokých podpatků a dala na odiv svou klučičí stránku. A je z ní docela pohledný tomboy.

V kolekci najdete tepláky, mikiny, kožené sportovní podprsenky, čepice nebo trička s potiskem či výraznými vzory. Adidas tuto kolekci pustil do světa před pár dny, bohužel nevíme, bude-li k zakoupení i v ČR, ale určitě si nějaký ten kousek budete moci zakoupit přes internet.

Kupte si vlastní Ritu Oru se třemi pruhyRita Ora v minulosti randila s Bruno Marsem a není to tak dlouho, co se rozešla s Calvinem Harrisem, takže na nějaké přiznání bisexuality si asi děláte zálusk marně. LGBT komunity se ale nestraní, její nejlepší kamarád Kyle je gay a dělá jí módního stylistu a Rita se nebojí vystoupit na queer akcích, k vidění byla třeba v londýnském klubu G-A-Y, kde předvedla striptýzovou show.