Sara Gilbert při oznámení svého těhotenství v show The Talk
Sara Gilbert při oznámení svého těhotenství v show The Talk

Lesbický pár Sara Gilbert a Linda Perry 30. března uzavřel manželství, teď je na cestě přírůstek do rodiny. Sara Gilbert (*1975), americká herečka a moderátorka, se vlastně jen tak mezi řečí zmínila, že je těhotná a že se tak nemůže zúčastnit některých částí show The Talk, kde působí jako jedna z moderátorek. Konkrétně měla na mysli sekci „Face Your Fears“, tedy „Postav Se Svému Strachu“, kdy člověk překonává sám sebe.

Podle Sary by to pro ni teď bylo nebezpečné. Režiséři pořadu totiž pro herečku připravili fakírskou „postel“ plnou hřebíků a Sara se začala vykrucovat a znervózněla, protože věděla, že bude muset jít s pravdou ven.

„Teď to udělat nemůžu, protože jsem těhotná,“ vysvětlila všem přítomným v sále i u televizních obrazovek. Ke svému těhotenství pak ještě dodala: „Cítím se dobře, cítím se fakt dobře… Ze začátku jsem byla opravdu unavená.“

Linda a SaraPár je spolu čtvrtým rokem, manželkami se staly po třech letech vztahu. Zatímco pro Saru to bude už třetí dítě, zpěvačka a bývalá frontmanka kapely 4 Non Blondes, Linda Perry (*1965), „zakusí“ strasti a slasti mateřství poprvé. Kdy se má dítě narodit ani jakou cestou se budoucí maminky k dítěti „dostaly“, zatím jedna z nejslavnějších lesbických dvojic neprozradila.

 
Reakce spolumoderátorek na Sařino oznámení rozhodně stojí za podívanou – taková klasická americká hysterická reakce. Ale vtipná :).

 

Všechny články o této dvojici, které jsme doposud vydaly, můžete najít zde.