Milovaná i nenáviděná Lady Who?, pardon Gaga, dnes zazpívala svým Little Monsters v Hamburku a pak je její další zastávkou Praha! Ano, už v neděli 5. října rozbalí v pražské O2 aréně svoji show The Artpop Ball.

Fanoušci už si tuní kostýmy a u toho si pobrukují její nejznámější melodie a lámou si hlavu s tím, ve kterém hotelu bude v matičce Praze nocovat tentokrát. Jak jste si jistě mohli všimnout, Lady Gaga miluje gay obecenstvo, nebo přinejmenším gay obecenstvo miluje ji (už jsme se zmínily, že na koncertě máte šanci seznámit se na každém kroku?), tak si pojďme ve zkratce připomenout pár citací na naše konto.

guy

Když v roce vyhrála Video MuchAwards s Poker Face, kromě štábu poděkovala kromě Bohu také nám!

Ve stejnou dobu se objevila na přebalu magazínu Out, kterému řekla: „Hrozně moc chci gay kulturu vnést do mainstreamu.“ … „Je to můj celý život. Proto vždy tak nějak vtipkuju, že pravou motivací je udělat svět teplým.“ Hodně štěstí!

gaga a uguilera

Gaga o sobě xkrát prohlásila, že je bi. A taky měla nespočet proslovů na obhajobu celé komunity – gaů, trans lidí a tak dále a tak dále. A samozřejmě nám vyjádřila podporu na gay pride a hlavně se postavila za americké vojáky-homosexuály, kteří se modlili za zrušení zákona Don’t ask, don’t tell, až Bůh poslechl a zákonodárci ho běželi skartovat.

Ať se vám The Artpop Ball líbí a zažijete-li něco skandálního, nebo budete mít žhavou fotku LG, posílejte nám materiál do redakce!
Do médií také prosáklo, že hostem pražské show bude Lady Starlight, její dlouholetá spolupracovnice. Pokud stále ještě nemáte lístek na koncert a my vás náhodou zviklali k tomu si ho běžet koupit, pořadatelé tvrdí, že budou k dostání na pokladnách i v den koncertu.

gaga

A videjko na závěr. ;)