Zvažujete zásnuby? Chcete svoji vyvolenou požádat o ruku, ale chcete to udělat nějak originálně? V Česku si na to sice moc nepotrpíme, ale třeba v Americe se u toho dokáží pořádně vyřádit. Youtube je doslova plný videí s originálními žádostmi o sňatek a najdete tam i spoustu lesbických žádostí. Nejčastěji se jedná o formu flashmobu, kdy jedna všechno předem naplánuje, sežene lidi a žádost probíhá někde venku (třeba v obchoďáku či na ulici, kde je plno lidí). Moment překvapení nastává, když ta druhá zjistí, že se to vlastně všechno děje kvůli ní a že za chvíli dostane nabídku, která se prostě neodmítá.

Flashmob po hokejovém zápasu

Flashmob na kickboxovém tréninku

Na festivalu Celebrate Brooklyn!

Když už dojde na nějakou taneční choreografii nebo zpívání naživo, mezi nabídkami převažuje píseň Marry You od Bruna Marse, která v poslední době funguje jako jakási hymna pro žádost o ruku. Druhou nejpopulárnější písní je pak Just The Way You Are od stejného autora.

Trošku větší flashmob…

V tomto případě si budoucí snoubenka myslela, že dělají vlastně flashmob pro někoho jiného – s její vokální skupinou měla zazpívat píseň Marry You pro někoho neznámého, kdo si je objednal. Jenomže nakonec dostala kytky ona. A prstýnek :).

Kdyby se vaše budoucí žena náhodou zrovna vracela z vojenské služby v Afghánistánu, můžete ji požádat o ruku na letišti.

Dokonce se i může stát, že vás napadne požádat svou partnerku o ruku v ten stejný den, jako to chce udělat ona. Dokonce i ve stejnou chvíli…

A na závěr si dáme ne úplně děvčata, protože lásce to někdy i trošku trvá. Tentokrát po seskoku padákem ;).