Blíží se Halloween a i když v Česku velkou tradicí nemá, na halloweenské párty a večírky zajdeme docela rádi, hlavně když je sranda a člověk se může převléknout do něčeho šíleného. A nebo to bojkotovat a přijít prostě tak, jak se cítí nejlépe. Halloween sice připadá až na 31. října, my však přinášíme tipy na kostýmy už teď, zvlášť přihlédneme-li k tomu, že v sobotu 25. října se v Brně koná Halloween Freedom Night s oblíbenou DJane Henriette. Pokud nechcete na párty přijít „jen tak“, můžete se nechat inspirovat některým z kostýmů níže, ať už pro pár nebo pro sólistku.

Halloween Freedom Night Brno

Halloweenská Freedomka se koná opět v klubu 7nebe, vstupné je opět 100 korun a zábava poteče opět proudem ;). Více info na facebooku zde https://www.facebook.com/events/786031874772294/.

Začněme klasikou – Xena a Gabriela

Kdo by neznal Princeznu bojovnici a její věrný „sidekick“, křehkou, naivní, ale především starostlivou Gabrielu…

Alex a Piper ze seriálu Orange Is The New Black

Alex přivedla Piper do kriminálu, protože ji zapletla do pašování drog (resp. peněz z drogového byznysu). Alex stojí už od pohledu za hřích, třebaže má na sobě vězeňský mundůr.

Patty a Selma Bouvierovy

Sestry Marge Simpsonové si od tvůrců světově nejoblíbenějšího kresleného seriálu vytrpěly leccos, přes špatné muže, kila navíc až po nepodařenou adopci čínského dítěte. Nechcete-li na sebe patlat žlutou barvu, poslouží punčocháče a fialová paruka. A cigáro a plyšák a flaška.

Frida Kahlo

Pro sólistky je snadnou kořiští mexická malířka Frida Kahlo, kterou snad není třeba představovat. Minimálně její obočí a knírek znáte, pokud už ne konkrétní umělecká díla.

Kdokoliv ze seriálu The L Word

Na Freedomce s kostýmem z L Wordu určitě uspějete a i kdyby vás nikdo nepoznal, bude vám to slušet. Pokud tedy nepůjdete za Maxe po tom, co začal brát hormony :). Napodobenin Shane chodí po českých luzích a hájích dost i mimo halloweenské večírky, ale co takhle zkusit třeba něco z epizod jako Land Ahoy nebo Last Couple Standing?

Rosie The Riveter

Její tvář máme spojenou s heslem We Can Do It, tedy Zvládneme to!, což byla americká ikona, která měla přilákat ženy k mužské práci v továrnách, když pánové tvorstva odešli bojovat na frontu. Slavný plakát pochází z roku 1942. Každopádně je to skvělý kostým pro ty, které se chtějí pochlubit vypracovaným bicákem ;).

Tak se toho hlavně nebojte, protože WE CAN DO IT!!!