Irská zpěvačka Sinéad O’Connor, která se jednou provždy zapsala do hudební historie svým coverem písně Nothing Compares 2 U (kterou původně napsal Prince, věděly jste to? :)), se nechala slyšet, že je teď k mání a šanci mají i ženy. Kolem své sexuality už pronesla několik různých tvrzení, například v roce 2000 se pro magazín Curve přiznala k tomu, že je lesba, i když většinu života chodila s muži. Krátce poté ale v rozhovoru pro noviny The Independent prohlásila, že to vlastně nebyla tak úplně pravda a spíš se tím snažila, aby se někdo jiný cítil lépe (bývalý partner?). A že vlastně žádnou škatulku na to, kým je, nepotřebuje. Později se identifikovala ze tří čtvrtin hetero a ze čtvrté jako lesba. Vdaná přitom byla celkem čtyřikrát.Sinead OConnor

A teď je podle všeho volná a hledá svůj protějšek na seznamkách. Což pro ni stejně není moc jednoduché, jakkoliv se nám může zdát nepravděpodobně, že někdo jako Sinéad by hledal na internetové seznamce. Prý jakmile si někdo její profil prostuduje a zjistí, kdo je, má smůlu a u chlapů obzvlášť.

„V oblasti randění nemám vůbec štěstí. … Nejsem prostě dobrá partie, jakmile si mě lidi vygooglují.“

Sinéad, jejímž poznávacím znamením vždy byla oholená hlava, si změnila svoje nastavení a hledá teď mezi ženskými protějšky.

„Jen abych viděla, jestli budu mít větší štěstí. Všimla jsem si, že na vystoupeních a obecně v životě jsou to ženy, kdo si mě chtějí vzít nebo mě dostat a tak dál. Přemýšlela jsem o tom v průběhu let tak jako tak, protože s muži mi to vážně nevychází. Tak uvidíme, co se stane.“

I když její jméno zná skoro každý, málokdo si vzpomene i na jiný hit než Nothing Compares 2 U a ještě míň lidí bude vědět, že tato zpěvačka vydala letos v srpnu nové album s názvem I’m not bossy, I’m the boss. Poslechnout si je můžete na tomto odkazu a také přidáváme video z focení pro toto album, kde to Sinéad sakra sluší! A to je ročník 1966….

V tomto rozhovoru Sinéad vysvětluje, proč vlastně na přebalu alba vypadá tak žensky, když na to její fanoušci nejsou zvyklí a hlavně mluví o tom, jak se album natáčelo a jak ho vidí ona sama.  Je tam velmi civilní a svá a hlavně můžete obdivovat více z jejích kérek.

A když už jsme u toho, proč si nepřipomenout i ten nejslavnější hit ;).