Cara Delevingne momentálně koketuje s hudbou, což je po modelingu a menších filmových rolích další možná meta pro tuto mladou britskou modelku. Jednak se nechala natočit během nahrávání duetu se zpěvákem a producentem Willem Heardem, jednak vyslala do světa informaci o tom, že už přes 8 měsíců spolupracuje s na svém prvním singlu s jedním z největších hudebních jmen posledního roku. Konkrétně s Pharrellem Williamsem.

Cara a PharrellNázev písně ani datum jejího vydání ještě neznáme, každopádně podle známých Pharrella písni nebude předcházet žádná publicita a bude vydána společně s videoklipem, který se natáčel v Paříži.

Těžko říct, o jaký styl půjde, protože sama Cara preferuje r’n’b, rap, ale třeba i klasickou hudbu. Bisexuální 177 centimetrů vysoká modelka navíc umí hrát na kytaru a dokonce i na bicí. Není tedy divu, že Pharrellovi její všestrannost učarovala.

„Myslím, že na co by se měli lidé nejspíš soustředit, mimo tyhle specifické projekty, je ona sama,  její elán. A co má za lubem. Věřte mi,“ nechal se Pharrell slyšet.

„Protože ty filmy jsou pořád lepší, ty role jsou větší, ta hudba je lepší, ten modeling je lepší. Její elán se tříbí. Ona se tříbí, až jde najednou o jinou kapitolu jejího života. A vážně jsme rádi, že teď patří k nám do rodiny I Am Other (Pharrellův label, pozn. red). Tohle budou fakt dobrý věci.“

Na videu si můžete poslechnout Cařiny vokály v písni Sonnentanz (The Sun Don’t Shine), kde doprovodila zpěváka Willa Hearda, který tento úspěšný hit původně natočil s projektem Klangkarussell. Ke spolupráci došlo z dlouhodobého přátelství, které ty dva pojí. A nezní to špatně…

18.6.2015 se budeme moct vypravit do českých kin na snímek Paper Towns, kde si Cara zahraje druhou hlavní roli – Margo Roth Spiegelman. Půjde o adaptaci předlohy mysteriózního příběhu z dílny spisovatele Johna Greena, od něhož jsme na plátnech mohli už vidět třeba film Hvězdy nám nepřály.