ShuraMáte náladu na jemné vzrušující video plné smyslných polibků? Nemáte? Brzy mít stejně budete! Britsko-ruská zpěvačka Shura si totiž ke své písni Touch vybrala skvělý vizuální podklad. Nejprve nám představí líbající se hetero dvojici, potom jednu chlapeckou nesmělou, jejíž polibek explicitně neuvidíme a pak především krásné mladé dámy a jejich společné polibky.

Text písně se točí kolem dlouhotrvající lásky, která se sice nevytratila, ale změnila se a už nejde jen tak jít spolu domů a navzájem si dále něco nalhávat. Shura touží dotknout se svého protějšku, ale už je na to bohužel pozdě.

Shura si skládá hudbu sama, ale najdeme i několik zajímavých spojení a featuringů, například s projektem Hiatus iránského producenta Cyruse Shahrada nebo ambientní píseň You Came Out Of Nowhere od Owsey & Stumbleine. Shuřina hudba je plná zvuků z 80. let, ale přitom je nevtíravá a působivá, její zvuk by se dal označit za retrofuturistický synth pop. Jejími vzory jsou Janet Jackson, Madonna, Whitney Houston nebo třeba ranná tvorba Prince. Aktuálně pracuje na albu, které by mělo být její prvotinou – zatím totiž vydává pouze jednotlivé singly.

Ale teď už k videu, které Shura sama natočila. Hrají v něm její přátelé a například ten kluk v kšiltovce je její bratr, který je i v osobním životě gay. Na otázku, proč je ve videu tak málo jiných než lesbických polibků, Shura odpovídá, že je těžké se zavděčit všem. Schválně, kolik napočítáte L párů?

Novinky u Shury můžete sledovat na jejím SoundCloudu nebo na Facebooku.

A přidáme ještě jedno video, kde si můžete Shuru prohlédnout v celé její kráse (i když dnes už má krátké vlasy).