Mel B s manželemBritská zpěvačka Mel B, kterou budete nejspíš znát jako Scary Spice z dívčí skupiny Spice Girls, se v talk show Alana Carra přiznala k tomu, že svou bisexualitu nikdy nebrala vážně. Ve svých 39 letech tak učinila konec nadějím fanynek, které doufaly, že by se do její postele ještě stihly podívat. Teď je Mel B spokojená s manželem Stephenem Belafontem, se kterým je už osmým rokem.

Melanie Brown, jak se celým jménem zpěvačka jmenuje, byla v minulosti spojována hned s několika ženami, ale bylo to především v dobách Spice Girls a také před svatbou. I když občas si ulítla i během manželství, jak napovídají fotky z jachty z února 2014, kde si Mel B užívala v dámské společnosti.

Mel B se v únoru 2014 zapomněla na jachtě v AustráliiModerátor Alan Carr narazil na její sexualitu zmínkou, že existují heterosexuální ženy, které se stanou lesbami jen na určitou dobu a pak se vrátí k mužům. Mel k tomu přidala, že ona sama byla na pár let jednou z nich. Na otázku, zda by se sama označila za lesbu, Mel odpověděla, že ne.

„Tak bych to nenazvala. Byla jsem jen jednou z těch žen. Teď jsem šťastně vdaná.“

V roce 2007 se k tématu vyjádřila takto: „Lidé mě označují za lesbu, bisexuálku nebo heterosexuálku, ale jen já vím, kdo je v mojí posteli a tak to je… Mám obrovské libido a skvělý sexuální život.“Zpěvačka aktuálně porotcuje v další sezoně show X Factor a vypadá to, že se „porotcování“ stalo její hlavní pracovní náplní. Talentových soutěží už má za sebou několik, ať už se jednalo o zpěv, tanec nebo něco mezi tím. Tak snad to nebude nedostatkem vlastního talentu. Na závěr si dejte video k jejímu remaku písně Word up. Zpěvačka sice sólově vydala dvě alba (Hot v r. 2000 a L.A. State Of Mind v r. 2005), ale ze singlů se úspěchu nedočkal bohužel ani jeden.