Některé lesbické páry se dávají dohromady tak rychle, že se o nich dozvíte až při rozchodu. Kdo by to nevěděl, tak spolu letos Katherine Moennig a  Evan Rachel Wood randily. Nasvědčovalo tomu nejen jejich tweetování – flirtovat spolu začaly už v roce 2013, když se proscrollujeme trochu do historie,

loňské tweety

 

 

 

 

 

 

 

ale také společná účast na různých společenských akcích. Jedna z posledních, na které byly Kate a Evan Rachel viděny, byl říjnový gala večer v muzeu Hammer Museum v Los Angeles, kam dorazily oblečené v sáčkách a ruku v ruce a noc strávily společně u jednoho odlehlého stolu. Bohužel je nezachytili fotografové, nicméně nepotřebujeme mít bujnou fantazii na to, abychom si představily, co někde v rožku probíhalo. ;) Přikládáme alespoň sólo fotky z onoho večea:

Od ještě radostného října se zřejmě situace změnila a jak tak sledujeme twitter Rachel, sem tam na nás vykouknou i neveselé příspěvky.

Abychom všechny uvěřili, že se skutečně jednalo o vztah, na to nám internet poskytuje nedostatek důkazního materiálu. Pár spolu nebyl zachycen na fotkách, nebyly viděny, jak na sebe zamilovaně koukají u oběda, ani té drbárničky moc nebylo (spekulace probíraly převážně zahraniční servery pro lesbické, bisexuální a queer ženy). Nicméně si říkáme, že kdyby to nebyla pravda, Evan Rachel by při čtení o ní a Kate opět prskala stejně, jako když se o ní začalo psát v souvislosti s Michelle Rodriguez.

A jak to asi má bisexuální Evan Rachel v posteli? ;)