O chystaném projektu Cary Delevingne a Pharrella Williamse jsme se zmiňovaly nedávno. Párkrát jste se vyspaly a výsledek jejich spolupráce je tu! Tedy alespoň ukázka. Jedná se o projekt s názvem Reincarnation, ve kterém znovu ožije rakouský císař František Josef I. a jeho choť Alžběta, přezdívaná císařovna „Sisi“. Videoklip byl natočen jako reklama módní značky Chanel, kterou režíroval sám německý módní návrhář Karl Lagerfeld.

Ke zhlédnutí je zatím jen krátká ukázka, oficiální premiéra proběhne 1. prosince, den před vypuknutím módní přehlídky Métiers d’art v rakouském Salzburgu (více na www.chanel.com). V reklamě poprvé uslyšíte úryvek nové písně CC The World, ve které Cara zpívá, tu Pharrell napsal na žádost Karla Lagerfelda.

„Je v tom cítit dotek popartu,“ řekl Lagerfeld minulý týden při rozhovoru v Paříži, kde dělal závěrečné úpravy a barevné korekce na sedmiminutovém snímku. „Nemá to být historická rekonstrukce nebo něco tak těžkého. Je to lehké a zábavné.“ O Pharrellovi řekl, že s ním byla snadná spolupráce a že je velmi profesionální, také mu prý poslal veškerou vídeňskou hudbu, aby se při psaní dostal do té správné nálady.

Karl Lagerfeld točí doprovodná videa pro Chanel a jeho Métiers d’art již od roku 2008 a vždy sestavuje celou myšlenku – zápletku, dialog, scénu i kostýmy. Kromě Métiers d’art se věnoval filmům i pro různé kolekce, které pak trhaly rekordy ve zhlédnutí na youtube. Proto neváháme, že také CC The World bude módní i hudební pecka.