Mover tu camaZpříjemněte si pátek videoklipem k písni Mover tu cama od argentinské zpěvačky Valerie Gastaldi (*1981). Píseň má docela přímočarý text, zpěvačka slibuje, že dotyčné změní tvář, pohne její postelí a roztřese její nohy. A to až do rána.

Valeria Gastaldi si dopřála takovýto lesbický úlet, i když je šťastně vdaná a v 28 letech porodila syna, jejím manželem je muzikant Facundo Pereyra Iraola (a pokud vám to křestní jméno přijde povědomé, poradíme vám, že to není Facundo Arana, představitel Iva z telenovely Divoký anděl). Dříve vystupovala s dívčí skupinou Bandana, od roku 2007 se věnuje sólové kariéře. Letos jí vyšlo třetí sólové album s názvem Mírame de cerca, tedy podívej se na mě zblízka, na kterém se docela odvázala.

Do videoklipu k Mover tu cama si vybrala poměrně vyrovnanou soupeřku, sexy herečku jménem Sofía Gala, která queer publikum zaujme víc už jen na pohled. Je ale vidět, že kdyby se holky měly opravdu porvat, vypadalo by to jinak. Největší boj se totiž odehrál asi až v šatně. Ale podívejte se samy… A pozor na kousání do ouška!