Rozdilne-Rytmy Milé dámy, Rozdílné Rytmy vás srdečně zvou na předvánoční večírek.

Letos se večírek bude konat v pátek 19.12. od 18 hodin (můžete klidně dorazit i dříve) v klubové restauraci Rock’n’pizza na adrese Koněvova 57, Praha 3, Žižkov (www.mapy.cz). Restaurace je u zastávky busu č. 133 – Černínova, který jezdí každých 10 minut z Florence (www.jrportal.dpp.cz). Pro řidiče je možnost parkování na oranžové zóně po 18. hodině zdarma.

Na akci se bude vybírat vstup za osobu (děti a psi a matky na MD nemusí platit)  25 Kč. Tato vybraná částka bude věnována na dobročinné účely (s podrobnostmi vás seznámí na místě).

Na čepu bude tankové Krušovické pivo od 21,- nebo točená malinovka 3 dcl za 15,- a k dispozici dobré jídlo za příznivé ceny. Tradičně proběhne i losování vánočních dárků. Vstup na večírek je také zabalený anonymní dárek, který si ve vánoční tombole vylosuje nějaký šťastlivec. Pokud budete brát na večírek děti, prosím připravte jim také dáreček. A máte-li už napečeno, neostýchejte se donést vzorek.

Nadílka je naplánovaná na půl osmou, k tanci i poslechu pak zahrají rockoví Non nosse Peccare, vítězná kapela v Klání O přízeň krále (ukázka zde). Hudební produkce by měla trvat od 20 do 22 hodin. Na pozdější předvánoční rozjímání můžete třeba donést kytaru. Zamluveno je cca 30 míst v salonku, který bude nekuřácký, kouřit se může u výčepu ve vedlejší místnosti.

Na večírek jako na všechny akce RR jste zvány všechny bez rozdílu věku, nemusíte se obávat přijít samy, všechny jsme jednou přišly poprvé. Na Vaši společnost se těší Rozdílné Rytmy.

Více o akci na:
www.rozdilnerytmy.blgz.cz
www.facebook.com/groups/152800516582/