Dobrá zpráva! V chystané Bondovce pojmenované Spectre, jejíž premiéra je plánovaná na listopad 2015, se v roli bond girl ukáže Lea Seydoux. Nechytáte-li se na jméno, připomeňme si její postavu modrovlasé Emmy ve francouzském lesbickém filmu Život Adele, který sklidil velký úspěch nejen na mezinárodních festivalech a v našich ložnicích.

Devětadvacetiletá Lea Seydoux se tak stane jednou z vyvolených a oficiálně bude v pořadí již 24. bond girl, která se ve Spectre objeví po boku Daniela Craiga a dalších významných hereckých osobností, jakými jsou třeba Ralph Fiennes, Christoph Waltz či nádherná Monica Bellucci. Její postava, femme fatale, ponese jméno Madeline Swann.  Spectre bude režírovat stejně jako předchozí Skyfall Sam Mendes.

Co jste o Lee nejspíš nevěděli?

Před Životem Adele si střihla roli v hned několika blockbusterech. Ať už to byla postava Charlotte LaPadite v Hanebných parchantech Quentina Tarantina v roce 2009 anebo třeba Půlnoc v Paříži od Woodyho Allena o dva roky později, mohly bychom pokračovat filmy Mission: Impossible – Ghost Protocol, Grandhotel Budapešť, … Lea rozhodně nezahálí.

Nakoukneme-li do jejího šatníku, nebo spíše botárky, zcela určitě by se tam zablýskl nespočet krásných „Louboutinek“, nejlepší přítel jejího otce je totiž pařížský návrhář Christian Louboutin, se kterým rodina trávila léto a Lea od něj dostala úplně první pár bot, který sám navrhl, když jí bylo dvanáct.

Natáčení již vypuklo a v kinech v Česku a na Slovensku je premiéra ohlášená na 6. listopadu 2015.