Erika v reklaměNa androgynní švédskou modelku Eriku Linder jsme vás upozornily už v roce 2013, kdy jsme ji představily v tomto článku. Erika se už několik let živí jako pánský model a převážně jde o fotografie. Do povědomí se dostala roku 2012, kdy se objevila po boku Andreji Pejic, která se loni vyoutovala jako trans žena (před coming outem se Andreja živila jako dámská modelka v pánském těle).

Erika se tentokrát představila s plavými vlasy v kampani Lips & Boys, v reklamě na rtěnky značky Tom Ford, která patří slavnému newyorskému návrháři (a šťastně ženatému gayovi) Tomovi Fordovi. Značka se věnuje hlavně pánskému oblečení a kosmetice.

Ve videoklipu jde o polibky, touhu a vášeň. Erika zde zastupuje mužské pohlaví a kdo ji nezná, ani by si nevšiml, že jednu z dvojic tvoří dvě ženy. Tom navrhl 50 odstínů rtěnek a pojmenoval je podle mužů, kteří prošli jeho životem. Na všechny odstíny se můžete podívat zde a tipnout si, ze kterých končin světa oni pánové byli. Mimo ta anglická je tu velké zastoupení španělských, francouzských a italských jmen. A nechybí ani Stavros nebo Omar :). Jedna rtěnka stojí 32 USD.

A na závěr si můžete Eriku vychutnat v neoficiálním videu k písni Unconditionally od Katy Perry. Vypadá tu jako mladší bratr Leonarda DiCapria, že? :)