Pax, Shiloh a MaddoxShiloh, dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta, se už od mala cítila jako chlapec. Médii proběhly fotografie Shiloh s krátkými vlasy, v klučičím oblečení a před nedávnem také fotky z premiéry filmu Angeliny Unbroken, kdy Shiloh oblékla pánský oblek stejně jako její dva starší bratři Pax a Maddox, kteří se také premiéry zúčastnili a pózovali společně fotografům. Letos jí bude osm let a přeje si, aby byla oslovována „John“. Její rodiče přistoupili na to, že budou následovat její přání a respektovat jí jako chlapce.

Už v roce 2010 Angelina v rozhovoru poprvé zmínila sebeidentifikaci své dcery. „Přeje si být chlapcem. Museli jsme jí ostříhat vlasy. Ráda si obléká vše chlapecké. Myslí si, že je jedním z bratrů.“

Veřejnost obecně chválí rodiče malé Shiloh za to, jak si v jejich situaci poradili a jsou dáváni za dobrý příklad toho, jak se zachovat v okamžiku, kdy si dítě začne uvědomovat svoji genderovou identitu. Angelina s Bradem netvrdí, že se jedná pouze o jakousi fázi, a zároveň se hned nepřiklání k variantě, že je bezpodmínečně transgender. Nechávají svému dítěti prostor vyvíjet se.