lip serviceAsi to znáte. Vypadá skvěle, je zábavná a jste z ní úplně paf. Po nocích se trápíte představami, jaké by to s ní bylo nebo jaké to s ní bude a když konečně dojde na věc, nevíte, na koho se zlobit dřív. Na sebe nebo na ni?

Prostě v posteli nestojí za nic. Může to být „pillow queen“, která se jednoduše uvelebí v posteli mezi polštáři a čeká – všechno budete muset obstarat vy. Nebo není dostatečně jemná nebo naopak tvrdá, když by měla být, vaše návrhy, rady a prosby ignoruje a nebo si je vyloží úplně jinak. Její fyzička stojí za starou belu, nikdy neslyšela o G-bodu, je sobecká, bezohledná, má jinou představu o tom, jak často byste měly mít sex („jednou za týden/měsíc/rok to přece stačí, miláčku“). Jenže tohle se člověk na prvním rande nedozví, tedy, většinou, že :). Teď nebudeme řešit, jak napravit nefungující sexuální souznění, ale řekneme si pár tipů, jak odhalit předem ženu, která bude dobrá v posteli.

Je sebevědomá a asertivní

Ano, sebevědomí a schopnost si říct, co člověk chce, je jedním z vodítek. Tohle odhalíte i při prvním posezení v kavárně nebo při první večeři, všimněte si třeba způsobu, jak si objednává. Pokud v baru zaslechnete, jak si objednává svůj vlastní koktejl „s třemi kostkami ledu, extra sirupem navrch a žlutým brčkem“, vezměte ji k sobě domů a počkejte si na jízdu, na kterou budete ještě dlouho vzpomínat. Umí-li takto potěšit sebe, je docela velká šance, že bude umět potěšit i vás.

Má houpavou chůzi ala Shane

KateL Wordu se asi jen tak nezbavíme, i když mu vyrostla hodně velká konkurence v podobě seriálu Orange Is The New Black. Kdo by neznal Shane a její ledabylou chůzi, která už z dálky říká, že tahle holka dostane kohokoliv si zamane. Dost taky poznáte podle tance, pokud se umí dobře hýbat do rytmu, nejspíš to nadání zúročí i v posteli. Pozor ale – nepleťte si sexy chůzi podle Shane s jeřábnickým maršem, který lze bohužel pozorovat u butch žen s nízkým sebevědomím. Ty svou stylizaci do mužských protějšků leckdy přehánějí a přehrávají tak, až je to směšné. A nebo k pláči.

Nemá na sobě viktoriánskou sukni

Podle oblečení se dá také leccos poznat, může to být docela přímočaré – jestli má na sobě leopardí minisukni a vysoké podpatky, asi bude v posteli odvázanější než ta, která má na sobě šaty s 333 knoflíky a pět vrstev i v parném létě. Střídmé a nenápadné oblečení může naznačovat, že bude v ložnici ten tichý a submisivní typ, zároveň to ale neznamená, že neumí procítěně a něžně milovat až do samotného rána.

Prostě má šmrnc

Je to lvice salónů? Z něčeho asi to sebevědomí a charisma pramenit musí… Všímejte si také toho, jak nonverbálně komunikuje a gestikuluje. Dobrým znamením je výrazná gestikulace ale i vlastní doteky – prohrábnutí vlasů, promasírování si ztuhlé šíje nebo občasné pohlazení sebe sama. Také vzpřímený postoj bude rozhodně větší terno než když se žena hrbí a schovává v koutku, tak aby ji nebylo vidět. Lidé s přirozenou chemií se vám budou během řeči častěji dívat na ústa a krk, nejen do očí či do výstřihu :).

Přejeme hodně štěstí na lovu a až konečně potkáte tu, se kterou vám to klapne nejen v ložnici, hýčkejte si ji jaksepatří…