KristenKristen Stewart v poslední době hodně zaměstnává bulvár, který spekuluje nad tím, zdali je její bývalá asistentka Alicia Cargile jen nejlepší kamarádkou nebo hereččinou partnerkou. Tráví spolu totiž tolik času a mají k sobě tak blízko, až některá média odhazují opatrnost a rovnou o nich píší jako o zamilované dvojici. Ostatně nad tím, jestli spolu náhodou nerandí, jsme se pozastavily už v červenci 2014.

Kristen (*1990), která shodila hřívu dlouhých vlasů a v soukromí se obléká jako tomboy, je známá hlavně díky roli Belly v upírské sáze Stmívání a dlouhou dobu stál  po jejím boku hezoun Robert Pattinson. Ukázkový pár se rozešel roku 2012 po Kristenině nevěře, od té doby je herečka sama.

Nejspíš ale ne tak docela, nakonec posuďte samy. S Alicií se k sobě vzhledově hodí, evidentně mají rády stejný styl oblékání a obě milují dobrou kávu a lahodné smoothies. Oslavu Nového roku společně prožily na Havaji, kde je bedlivě sledovali také paparazzi. A na Vánoce byly také spolu…

Jestli si ale myslíte, že to má Kristen jednoduché, stačí se podívat na jedno z videí, kde ji paparazzi odchytávají na letišti a kladou jí otázky na tělo a ať už je to jakkoliv, Kristen to rozhodně nemůže být příjemné. Naštěstí má dva osobní strážce, kteří se o ni v tomto ohledu postarají. Videa se nám bohužel nepodařilo vložit přímo do článku, ale najdete je na dailymail.co.uk. Kristen na dotěrné dotazy novinářů neodpověděla a pokud plánuje nějaké prohlášení o tom, jak to vlastně s ní a s Alicií je, určitě si to nechá na jiný, důstojnější okamžik.

Kristen má teď dva nové filmy, Sils Maria s Juliette Binoche (s L subtextem, mimochodem) a Still Alice s Julianne Moore. Role asistentky Valentine v prvně zmíněném filmu jí zatím vynesla nominaci na ceny César za nejlepší herečku ve vedlejší roli. Stala se tak první Američankou po 30 letech, která má šanci získat toto prestižní francouzské filmové ocenění. Chcete-li snímek vidět, zajděte si 10. února do kina Lucerna v Praze, uvádí ho tam KinoQ, takže tam bude docela teplo :).