Ruby RoseModelku a DJku Ruby Rose jsme vám už představily, kdo ještě neviděl video k písni Break Free zachycující její genderovou přeměnu, ať tak učiní teď (v článku samozřejmě nechybí pár sexy fotek)!

Teď se k Ruby vracíme se žhavou aktualitou. Taky hltáte všechny díly Orange Is The New Black? My rozhodně ano, a proto jsme nadšené, že vám můžeme říct, že se tahle osmadvacetiletá dračice objeví na televizních obrazovkách po boku (nebo na klíně) Piper Chapman a to ve třetí sérii, na které aktuálně štáb s vypětím všech sil pracuje.

O její postavě jménem Stella Carlin zatím víme jen to, že bude pro Piper a Alex objektem touhy. Ale tohle nám přeci bohatě stačí, ne? Teď už jen popustit uzdu fantazii… a máme svůj vlastní seriál. A protože Stella asi nemá „svůj typ“ a berou ji jak blondýny, tak černovlásky, kdo ví, jak se nám to v Litchfieldu ještě zvrhne. Jen aby si s Boo nebo Nicky nelezly do zelí. Nicméně už teď je jasné, že na díl s Ruby si bez ohledu na datum premiéry 3. série nějaký ten pátek počkáme, protože „její“ epizoda je až ta s pořadovým číslem 11 – díl Gay Feet.

A protože je Ruby aktivní na Instagramu, můžete mrknout na první fotky z natáčení, které před nedávnem vypustila do světa.