Chelsea a LeaAmerická herečka Lea DeLaria, slavná stand-up komička a herečka, jedna z nejvýraznějších butch leseb zábavního průmyslu, oznámila své zasnoubení s módní redaktorkou Chelsea Fairless. Lea (*1958) to uvedla začátkem února na svém facebookovém profilu pomocí originálního vtípku, kde graficky upravila svatební fotku herečky Lizy Minnelly a producenta Davida Gesta, na které v roce 2001 zapózovali společně s Michaelem Jacksonem a Elizabeth Taylor. Ve Photoshopu vyměnila postavy svatebčanů za sebe a svoji snoubenku a k fotce přidala komentář:

„Navzdory jejich obavám z patriarchálních omezení z manželství plynoucích, herečka/zpěvačka Lea DeLaria a editorka Chelsea Fairless z Brooklynu v New Yorku potěšeně oznamují své zasnoubení. Datum nastávající svatby ještě nebylo stanoveno, ale lze s jistotou říci, že to bude událost roku, nebo naprostá sračka.“

Oznameni o zasnoubeni

Pár spolu chodí přes dva roky a Lea Chelsea požádala o ruku na afterpárty po předávání cen Screen Actors Guild Awards, kterého se účastnila s dalšími herečkami z oceňovaného seriálu Orange Is The New Black. Seriál tu noc získal ocenění pro nejlepší komediální herečku, cena putovala do rukou Uzo Aduby, která hraje postavu Suzanne alias Crazy Eyes. Lea v seriálu z vězeňského prostředí hraje svéráznou lesbu Big Boo, která řeší věci originálním způsobem a na poli balení ostatních spoluvězenkyň se jí docela daří.

Komička pro svatbu plánuje mnoho slavných hostí, chtěla by se nechat oddat od herečky Sandry Bernhard, která je blízkou přítelkyní páru a za svědka jí půjde herec Jesse Tyler Ferguson, půjde tedy o pořádně teplou svatbu. A to nejen kvůli orientaci pozvaných, ale také proto, že svatbu si představují v letních měsících. Letos to ale asi už nestihnou, takže se zásnuby protáhnou až do léta roku 2016.

Jestli vás zaujal Lein butch styl, možná se pobavíte u článku Potrhlé Chřastavy o tom, jak nosí slavné lesby svoje kila.