Rok vlády poslední Miss FN Míši se pomalu, ale jistě chýlí ke konci a korunka se už třese na novou majitelku! Ty z vás, které by se chtěly do nelítostného boje krásy a sympatií zapojit, mohou krátké info o sobě včetně fotky zasílat na freedomnight@seznam.cz až do 15. února.

A čím vás tak nalákat do soutěže? Kromě toho, že tento významný večer bude i letos extrémně zábavný :), pro soutěžící, které budou pod drobnohledem odborné poroty, bude připravena řada hodnotných cen od sponzorů, mezi nimiž jsou například Rainbow shop, Police, igirls.cz, Cremesso, Fotolab, Trenýrkárna.cz, Redbull a další. Vyhrává každá!

Miss Freedom Night 2015

Jestliže váháte a říkáte si, jaké disciplíny vás budou čekat, pak vězte, že budete moci ukázat své kvality ve volné disciplíně, přát si světový mír v rozhovoru s moderátorem a chybět nebude promenáda v plážovém oblečení. A ať už skončíte na kterémkoliv místě, vaše kuráž bude odměněna volnými stupy na Freedom Night na celý následující rok. To se přeci neodmítá!

Pokud přecijen patříte spíš k těm, co rády chodí „na kukačku“, poznamenejte si někam tučným písmem pátek 20. března, kdy vypukne další ročník soutěže o nejkrásnější lesbu. A abyste si nemyslely, že budete jen divačkami – během večera budete moci svými hlasy zvolit Miss Sympatie.

Večer budou provázet Tezy a Bazy, za DJským pultem se vystřídá DJ Henriette a Sunface.
Program začíná přesně ve 22:00, tak přijďte včas – otevřeno bude od 20 hodin.
Vstup 150,-

Jak vypadal minulý ročník, se můžete podívat níže:

Reporty z předchozích ročníků:

Jak dopadla Miss Freedom Night 2014?
Miss Freedom Night 2013 – byl to hukot!