1.PÁRTY BRNĚNSKÉHO DUHOVÉHO MEJDLA je speciální LGBT párty určená pro ty, kteří se nebojí zažít divokou a netradiční akci.

BDM1Čeká vás nadupaný line-up v rytmech současné komerční hudby a toho nejlepšího z old-house, disco-house a deep-house v doprovodu stylové audiovizuální projekce.
Jako DJ’s se představí DJ Beaty (Beáta), DJ Danns (Dan Burian), DJ Fawkes (Tomáš Bělka), DJ Lob Aka Eik (Marek).

Po celý večer se o vás budou starat naši profesionální barmani s plně vybaveným barem plejádou alko i nealko drinků. A pokud si budete chtít odpočinout, či v klidu popovídat třeba právě s novými přáteli, bude dostatek míst k sezení v chill out zóně s designovým nábytkem.

Dále se musíme zmínit o kadeřnickém koutku a zábavním fotokoutku po celý večer zdarma. Takže pokud nestihnete před akci návštěvu kadeřníka, využijte služeb mistra svého umu přímo na místě, anebo se nechte „vyblejsknout“  na památku s vtipnými rekvizitami.

Startujeme ve 21:00 a končíme, až nám dojde dech. Máte se tedy na co těšit. V den konání akce budeme na náš Facebook přinášet fotoreporty z příprav, aby naši hosté věděli „do čeho jdou“.

A jelikož je 1.PÁRTY BRNĚNSKÉHO DUHOVÉHO MEJDLA naší prvotinou, rozhodli jsme se ponechat cenu vstupného za 259,- i na místě.

Takže 20.2.2015 od 21:00 to roztočíme na Malé Americe v Brně, kdy vstupné bude stát 259 Kč a jeho součástí bude zdarma využití šatny, drink, lehké občerstvení a příjemné překvapení.

Více info na Facebooku BRNĚNSKÉ DUHOVÉ MEJDLO.

Vstupenky lze zakoupit prostřednictvím SMS ticketu.