Kristen JD Kristen Stewart, americká herečka, která v poslední době čelí tlaku médií kvůli svému blízkému vztahu s Alicií Cargile, má nejspíš dobře promyšlené další kroky co se týče prohlášení o vlastní sexualitě.

Zatímco svět očekává její coming out, Kristen všechny schválně napíná a dost možná ani žádný coming out nebo zásadní prohlášení neplánuje. Naopak provokuje a dává další podněty pro spekulace. Tentokrát se nechala nafotit pro Wonderland Magazine jako James Dean.

Tento americký idol z padesátých let byl inspirací pro mnohé generace a v jeho stylu se shlédlo hned několik slavných queer žen, například švédská modelka Erika Linder, která se částečně živí i jako pánský model. Posuďte samy, jak se Kristen vypořádala s chlapeckým stylem rebela bez příčiny.

Kristen v poslední době shodila dlouhé vlasy a užívá si pánský styl oblékání naplno. Pokud vynecháme premiéry či důležité společenské akce, vychází pětadvacetiletá herečka ven nejčastěji v úzkých džínách, volném svetru nebo mikině a s oblibou také v čepici. A i s Alicií, ale kdoví, třeba jsou to opravdu jen kamarádky :).

Pozadí focení a rozhovoru si můžete přečíst v angličtině na webu Wonderland Magazine.