Představujeme vám 8 statečných, které se přihlásily do soutěže Miss Freedom Night 2015. Soutěžní klání proběhne tradičně v PM klubu v pražské Trojské ulici 20. března. Večer bude moderovat dvojice Tezy a Bazy, vystoupí zde oblíbená raperka SharkaSs a v porotě zasedne například moderátorka Barbara Hasci. Dívky se utkají v několika disciplínách a nebojte se, o promenádu v plážovém oblečení nepřijdete :).

Kromě samotné Miss Freedom Night probíhá aktuálně hlasování pro Miss Facebook. Svůj hlas tak pomocí „lajkování“ fotek můžete dát své favoritce a to v tomto fotoalbu.

Navíc budete moci na místě samy vybrat Miss Sympatie 2015, na každou návštěvnici zde bude čekat hlasovací lístek. Kompletní info k akci najdete na facebooku.

Finalistkám jsme položily tyto otázky, jejich odpovědi nebyly nijak upravovány.

1. Proč ses přihlásila do soutěže?
2. Co nejdůležitějšího o tobě potřebujeme vědět?
3. Vzpomeneš si ještě na první Freedom Night, na které jsi byla? Kdy to bylo a jaké na to máš vzpomínky?
4. Jaké se ti líbí holky? Koho považuješ za sexsymbol?
5. V čem bys raději strávila párty? V montérkách nebo ve večerní róbě?
6. Kdyby ses mohla za týden plynně naučit jakýkoliv jazyk na světě, který by to byl a proč?

Kačka, 22 let
Katka1. Protože mám ráda výzvy!
2. Že to nejdůležitější si nechávám pro sebe;) a že dokážu z každý příležitosti vytřískat maximum!
3. Srpen 2013 před Prague Pride. A moje vzpomínky? Poznala jsem dost zajímavý lidi a další den se mi trošku hůř vstávalo do průvodu:)
4. Obecně sportovní typy s delšíma vlasama a pěkným zadečkem, nemám vyloženě svůj typ, prostě tam musí být to NĚCO. A sex symbol? To pro mě bude ta, která to NĚCO bude mít:)
5. Ani v jednom, ale z tý večerní róby bych během party radši někoho svlíkla.
6. Thajština, protože je to roztomile patlavá melodická řeč:)

 

Kristina, 19 let
Kristina1. Zkusit se má všecko a proč si jednou tu freedomku nějak nezpestřit:)
2. Mám ráda jídlo, ačkoli to tak nevypadá.
3. Vzpomenu, naprosto přesně. Poznala jsem spoustu nových lidí, zjistila, jak parádně se cítím mezi svými a vzpomínkou na onu noc je fotka „miluju Justina Biebera“.
4. Kolena mi jistojistě podlomí každá snědší slečna s tmavými vlasy. A platonická láska? Jednoznačně Bette Porter z Lwordu.
5. Ani jedno. Na monterky jsem moc ženská a k šatům patří podpatky, které nesnesu.
6. Rozhodně ukrajinštinu, rodný jazyk moji nejlepší kamarádky. A nemluvila bych s ní už jinak, protože ona a ukrajinština, to je sladce vražedná kombinace.

 

Liliana, 21 let
Lili1. Do soutěže jsem se přihlásila proto, že si myslím, že když má Amerika černého prezidenta, tak by mohlo být fajn mít u nás černou Miss FN. ( haha )
2. Jsem lesba a jsem bezva!
3. Na své první Freedom Night jsem byla v dubnu 2012. Vzpomínky ponechám v tajnosti, ale do dnes se tomu směju.
4. Extravagantní, potetovane brunetky. A je jasný, že jako sexsymbol beru svoji ženu.
5. Jelikož párty ve večerní robě zažít můžu, stačí se jen zúčastnit nějakého plesu, tak bych dala přednost montérkách. Už jen proto, že jsou pohodlnější a můžu si dát tenisky.
6. Chtěla bych se naučit portugalštinu. Abych si mohla popovídat se svou druhou rodinou, pokud se s ní někdy setkám.

 

Lenka/Ashley, 20 let

Lenka1. Když sem viděla na facebooku upoutávku: Miss freedom night, tak mě to zaujalo a řekla jsem si že bych to mohla zkusit.
2. No nejdůležitějšího…. Chodím na Vysokou školu v Brně na obor Hudební věda. Nejsem normální holka, říkají o mně že jsem potrhlá, nezkrotná a blázen. Miluju zábavu, ráda se bavím je jedno jestli jde o ples nebo Freedom night. Dále pak mám ráda rockovou a folkovou hudbu. Svůj volný čaj věnuji tanci, zpěvu a divadlu.
3. No tak na první freedom night jsem byla minulý rok. Bylo to úžasné, hromadu lidí, nejprv jsem tak pokukovala a pak jsem se šla bavit na parket.
4. Když zhodnotím holky jen vzhledově, tak se mi líbí modrooké holky, vysoké, štíhlé a samozřejmě povahově musí být originál, nesmí být stejná tak jako ostatní holky. A pro mě sex symbol je třeba Avril Lavigne, Hayley Wiliams ze skupiny Paramore nebo třeba Beyonce a Lady Gaga.
5. Radši večerní róba :)
6. Tak byla by to španělština, protože španělsko bych chtěla navštívit,je to pěkná, teplá země a myslím si že ten jejich jazyk je hodně zajímavý a myslim si že ani není moc náročný.

 

Majda, 24 let

Majda1. To je otázka kterou si pokládám pořád dokola, od doby co jsem se přihlásila :D Ale chci se pobavit a tohle je něco úplně jinýho, další výzva :)
2. Beru život jako tisíce výzev,prostě jdu a zkusím to. Jsem prapodivně spravedlivá,dost trpělivá a tolerantní. Raději mlčím a poslouchám než mluvím,takže se zdám občas taková nafoukaná, ale to nejsem:)
3. Můj první freedom byl ještě ve Friends, někdy možná před 7 lety. Vůbec se mi to nelíbilo, bylo tam strašně nacpáno,nedalo se tancovat, jít si pro pití, nedalo se vůbec nic..takže vzpomínky nic moc :)
4. To je těžký říct, pokaždé se mi líbí jiná, naprosto odlišná od té předchozí :) Ale, nevím proč, nejvíc se mi líbí arogantní, namyšlený ,sebevědomý holky, který to o sobě vědí :) Sexsymbolem je pro mě teď Noomi Rapace z trilogie Milénium, jsem z ní úplně hotová :D
5. Ne že bych si na párty cíleně vybrala montérky, ale v šatech se špatně tančí, musíš furt hlídat jestli ti někde něco neleze,jestli na ně nešlapeš to není ono :) Takže montérky :)
6. Určitě angličtina, protože se s ní domluvíš kdekoli, s kýmkoli,propojí tě s celým světem a hezky se mi poslouchá :)

 

Marijana, 28 let
Marijana1. Jedného pekného dňa som sedela za internetom, pozerala si obvyklé veci a našla som túto udalosť, nesmierne ma to potešilo, lebo už dlhšie som sa chystala navštíviť akcie organizované Freedom Night, no a čo môže byť lepšie,  ako byť súčasťu tohto úžastného večera? :) Pobaviť ludí, pobaviť seba, odviazať sa :) Je veľa pozitív prečo sa prihlásiť.
2. Je lepšie byť blázon a vedieť o tom, ako byť normálny a pochybovať o tom :)
3. Moja prvá Freedom Night bude až táto, bude to 20.03.2015 a spomienky ešte len vyzbieram :)
4. Nemám idol, ktorý by sa približoval mojej ideálnej priateľke :* Ale z populárneho lesb páru sa mi veľmi páčili Sara a Whitney z reality show Real L world.
5. Kedy ako :D V monterkách by som asi pravdepodobne nešla pokiaľ by to nebol maškarný, ale do takej teplákoviny som zamilovaná :D
6. Francúzsky? Španielsky? Nórsky? Bože, bože také ťažké otázky :) A rozhodni sa :D

 

Niky, 19 let
Niky1. Kvůli obecenstvu a zabavě,no a smozřejmě kvůli dívkám .-)
2. Jsem komik, nezkazím žádnou legraci
3. ano vzpomínám si na první den tancovala jsem s jednou holkou opila jsem se do němoty. :)
4. uprava žen aby byli vonavé a čisté a oholené ;)
5. Rozhodně v montérkách.
6. Espanol je to krásný jazyk a nepotřebuji tam žádné Ř Č Š atd… jako unás :D

 

Petra – cítím se stále na dvacet
Petra1. Můžou za to naše slavné moderátorky- holky Blažků
2. Všechno, co potřebujete vědět najdete na mém těle
3. Bohůžel…už je to dlouhá doba, ale vzpomínky určitě krásný
4. Holky, co mají charisma a sexsymbol rozhodně Bantik Boy a Kelsey Nicole
5. Ani jedno není zrovna můj styl, ale kdybych si fakt musela vybrat a pokud by ty montérky končili těsně pod zadkem, tak bych možná vzala i montérky
6. jednoznačně francoužština!! protože je sexy

 

 

 

na místě – Miss Sympatie – volí návštěvníci

Miss sympatie

A na závěr se podívejte na nový videoklip raperky SharkaSs, její album Prostor vyjde co nevidět!