Populární britská modelka Cara Delevingne si v létě užije ještě větší vlnu zájmu, tentokrát osloví především americké teenagery díky filmu Papírová města, kde si zahraje svou první velkou roli. U nás bude mít film premiéru 23. července 2015.

Příběh se točí kolem dvou sousedů, spolužáků ze střední školy, krásné a nedostižné Margo a Quentina, obyčejného kluka, který od dětství sní o tom, že se Margo jednou stane jeho dívkou. Sice ne tak, jak by si Quentin představoval, ale přece, ti dva si k sobě najdou cestu skrze pomstu na bývalém příteli Margo a Quentin prožívá naplno dobrodružství, které je pro mladou rebelku denním chlebem.

Jenže pak Margo zmizí a Quentin se ji vyhledá s partou přátel hledat, díky tomu, že mu jeho láska nechává určité stopy, podle kterých se posouvají dál a dál. Příběh je založený na stejnojmenném bestselleru Johna Greena.

St Vincent a Cara Delevingne
St Vincent a Cara Delevingne

Představa Cary Delevingne jako studentky střední školy je už asi pro všechny trošku pasé, i když modelce je teprve 22 let. Přesto asi nejedna její obdivovatelka z queer řad bude na film s napětím čekat a nakonec u něj uroní slzičku. Ty, kterým se čekat nechce a dělají si na Caru naděje, možná uroní slzičku díky zprávě, že Cara má nejspíše novou přítelkyni – tou by měla být o deset let starší americká zpěvačka a kytaristka St Vincent, vlastním jménem Annie Erin Clark.

PS: Vy ještě nesledujete její Instagram? Cara nedávno oslavila 10 milionů sledujících…