Iron Woman FNVíte, jak se to říká? Silnější pes m… – tedy, to sem asi úplně nepatří, spíš silnější žena …., ale… to taky nezní moc hezky. Tak co takhle silnější žena vyhrává něco na pití a něco na sebe? Přijďte poměřit svoje síly na brněnskou Freedom Night s podtitulem Iron Woman, která se uskuteční již tuto sobotu 25. dubna kde jinde než v klubu 7. nebe. Po soutěžní části se samozřejmě bude tancovat a pařit až do rána, napřed se ale trošku zapotíme.

Myslíte si, že máte páru a dobrou fyzičku? Pytel brambor pro vás nic neznamená a nevěstu přes práh taky přenesete? Možná to pro vás bude brnkačka! Zatím prozradíme, že mezi disciplínami bude třeba páka nebo kliky, ale najdou se i další záludnosti, které prověří, jak si na tom stojíte a která „železná žena“ bude mít opravdu právo se pyšnit titulem Iron Woman. Takže šup šup, na trénink už vám moc času nezbývá, ale můžete ještě okoukat triky právě pro páku.

Inspirativní video pro kliky, ale nebojte – 4 minuty vás určitě nikdo trápit nebude! Nebo… že by?

Klub 7. nebe pro vás bude otevřen od 21:00, ale pozor – soutěžní klání bude zahájeno už ve 22:00, proto buďte zavčas na značkách, ať můžete předvést své schopnosti!

Pro nekuřačky máme skvělou zprávu – klub 7. nebe bude již tradičně uspořádán tak, aby jedna oddělená část byla nekuřácká, nemusíte se tak bát se před podáním výkonu zhluboka nadechnout. :)

Vstupné činí 100 Kč a svoji účast můžete potvrdit zde: www.facebook.com/events/1582496205355290/

A na závěr připomínáme – další příležitost zatančit si v Brně na Freedom Night budete mít až na podzim, proto neleňte a v sobotu na viděnou. Dj Henriette, Tezy a Bazy se těší na vaše výkony! :)