Je to jen pár měsíců, co jsme informovaly, že americká hvězda ženského basketbalu Brittney Griner požádala svoji přítelkyni Glory Johnson o ruku. A teď už víme, že to nebylo jen tak ledajaké gesto, protože médii proběhla zpráva, že svatební zvony už odbily. Stačí si otevřít Instagram Glory a je jasné, čím tento pár poslední týdny žil. Na svatbu do amerického Phoenixu dorazilo 75 hostů. Glory toho dne oblékla svatební šaty, zatímco Brittney zvolila oblek krémové barvy, oběma čtyřiadvacetiletým nevěstám to náramně slušelo.

Nicméně aby vše nevypadalo pouze růžově, údajně jejich (snad doposud poslední) hádka před dvěma týdny vyústila až ve fyzické napadání. Obě pak byly zadrženy pro podezření z napadení a výtržnictví, Brittney teď chodí do poradny pro domácí násilí a až splní svoji povinnou účast, obvinění proti ní bude odvoláno. Glory zatím dochází do poradny dobrovolně. Na Instagramu pak celou situaci komentovaly:

„Jsme OK! Jsme doma, bez zranění a stále plánujeme svatbu! Víme, že musíme jít lepším příkladem i v těch nejtěžších chvílích a VELMI se omlouváme za veškerou negativní pozornost, kterou jsme přitáhly na sebe, naši rodinu a ligu. Aktivně hledáme pomoc, abychom byly LEPŠÍ. Děkujeme za všechnu Lásku, Podporu a Modlitby, které nám posíláte.“

Přejme novomanželkám klidnou domácnost!