Máme pro Brno dobrou zprávu – letos zde přibyl další gay friendly podnik, který najdete jen kousek od ulice Česká. EL.KO bar se nachází na ulici Koliště 3, hned vedle Moravského náměstí a budou se na vás těšit dvě usměvavé barmanky, které se rozhodly tento podnik otevřít.

ELKO

Zvenku vypadá bar možná nenápadně, takže spíš hledejte vývěsní štít pohřební služby, se kterou sousedí. Ale nebojte se, žádná pohřební nálada vás zde nečeká. Můžete se těšit na pravidelné víkendové večírky s DJi různého pohlaví, akčními drinky a hodně pozdní zavíračkou. Na sexuální orientaci ani věku nezáleží, vítáni jsou všichni. A na své si přijdou i milovníci a milovnice fotbálku :).

Jak říkají samy provozní baru: “Těšíme se na všechny super lidičky a věříme, že již tento víkend EL.KO pořádně ožije a stane se místem, kam se všichni budou chodit rádi bavit ať už sami nebo s přáteli.”

Zavítat sem můžete hned tento pátek 22. května, kdy zde proběhne PiNk párty s DJem Pedrem, od 21:00 do 22:00 si můžete zahrát fotbálek zdarma a kdo přijde v růžové, ten dostane panáka na rozjezd grátis. Profil akce najdete na facebooku.

Co se děje v baru lze sledovat na webových stránkách www.elkobar.cz nebo na facebookovém profilu. Když vychytáte speciální akci, můžete se občas těšit třeba i na pivo za dvacku, točí zde piva Ježek a Rychtář.