holkyNebýt všech Instagramů a Twitterů, moc té drbárničky ze světa slavných bychom se nedozvěděly. Tentokrát internet prozradil, kdopak je v LGBT světě nový hvězdný pár – Miley Cyrus a Stella Maxwell, 24letá modelka Victoria’s Secret. Prý jsou spolu už několik měsíců! Po ulici chodí za ruce, padají si do náruče a vypadá to, že si maximálně užívají svoji náklonnost.

Stella zavtipkovala v rozhovoru pro V Magazine, že se s Miley potkaly přes Grindr (teplá seznamka pro chytré telefony, pozn. redakce), nicméně pravdou je, že v prvním setkání figurovala asistentka Miley. Po tom, co se Miley v březnu rozešla s Patrickem Schwarzeneggerem, byly Miley a Stella viděny, jak se mazlí na festivalu South by Southwest v Austinu a pak už si jen vzájemně vyskakovaly ve statusech na Instagramu.

MEOW-TZ @stellamaxwell 😻😻😻

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

A jak to má ta Miley se svojí sexualitou? Minulý měsíc se zmínila magazínu Out o tom, jak zápasí se svojí genderovou identitou, zatím co ale hlavním tématem celého rozhovoru byla její nová LGBT charita Happy Hippie Foundation: „Nechtěla jsem být chlapcem,” vysvětluje Miley. “Tak nějak jsem nechtěla být nikým. Neplatí pro mě to, jak lidé definují holky nebo kluky a myslím, že to je to, co jsem musela pochopit: Být dívkou není to, co nenávidím, je to ta krabice, do které mě škatulkují.”

A v jiném rozhovoru na sebe prozradila, že své mámě řekla, že je bisexuální, když jí bylo teprve 14 let. „Pamatuji si, jak jsem jí řekla, že obdivuju ženy jiným způsobem. A ona se mě zeptala, co to znamená. A já na to, že je miluji. Miluji je stejně jako miluji chlapce.“

Kromě výše zmíněné neziskové organizace Happy Hippie Foundation, která vznikla na podporu LGBT mládeže čelící problémům se začleněním do společnosti, rozjela Miley ve spolupráci s Instagramem kampaň #InstaPride za účelem zvýšení povědomí a přijetí osob napříč celým genderovým spektrem.

Pod hashtagem #InstaPride najdete fotky a příběhy trans lidí, které mají sloužit jako kladný příklad mladým lidem, kteří mohou mít potíže porozumět sami sobě či nemají ve svém okolí nikoho dalšího, kdo se také necítí ve svém vlastním těle jako doma.

Ať to Miley šlape se Stellou a také v jejích projektech!