Ruby a JustinAustralské modelky a herečky Ruby Rose je nyní všude plno a to ne jen kvůli její účasti v třetí sérii oblíbeného seriálu Orange Is The New Black. Svět zaujaly také její fotky s Justinem Bieberem, se kterým si jsou podobní fyzicky ale i povahově anebo Rubyina posedlost zpěvačkou Taylor Swift. Je do ní blázen a jestli nevyjde randění, chce být alespoň její nejlepší kamarádka. Ruby je přitom zasnoubená. Na pomyslný seznam „předschválených úletů“ jí ale snoubenka přidala právě Justina Biebera, nejspíš už jen proto, jak nepravděpodobně to zní.

Zásnuby s britskou módní návrhářkou Phoebe Dahl proběhly už v březnu loňského roku po tříměsíční známosti, Ruby požádala Phoebe o ruku dokonce ještě před tím, než jí vůbec řekla, že ji miluje. Svatba pro pár ale nyní není prioritou, především kvůli lavině, kterou spustila Rubyina účast v OITNB. Původně se chtěly vzít letos, ale kvůli nedostatku času začínají s plánováním až teď a počítají s rokem 2016. A Ruby už ví, co si vezme na cestu k oltáři. Bílé šaty s vlečkou by asi vzhledem k Rubyinu stylu nikdo nečekal, takže není překvapením, že si chce vzít na svatbu oblek. Zvažuje značky jako Givenchy nebo Tom Ford.

V nedávném rozhovoru pro Acces Hollywood herečka promluvila také o tom, že jako dítě zvažovala přeměnu pohlaví.

„Když jsem byla menší, měla jsem pokladničku, do které jsem chtěla sbírat dolary. Popravdě, byli jsme tak chudí, že to byly jen centy. Takže jsem měla asi 19 centů na operaci, o které jsem toho moc nevěděla,“ uvedla Ruby. „Říkala jsem si, ‚tohle je to, co udělám‘, takže jsem šetřila asi od svých 5 let. Když mi pak bylo 15, začala jsem si uvědomovat svoje tělo a oholila si hlavu. Začala jsem se jinak oblékat a mluvit a uvědomila jsem si, že nechci přeměnu. Chtěla jsem se jen cítit pohodlněji ve své vlastní kůži.“