23. července 2015, Praha – Letošní srpen proběhne v Praze ve znamení zábavy, která rozhodně nebude končit závěrečnou party Prague Pride. Hned v dalším týdnu, 18. 8. se v Lucerna Music Baru představí senzace z Las Vegas, která si říká Shamir.

Dvacetiletý zpěvák rozhodně nezapře své androgynní rysy. Když byl mladší, trápilo ho, že je jiný než ostatní. Rychle však zjistil, že může odlišnost považovat za svoji výhodu a dnes se za nic neschovává.

„Nikdy jsem se nesnažil stylizovat, nikdy jsem nenosil ženské oblečení. V pubertě jsem začal mít více maskulinní tělo, můj hlas však zůstával stále stejně vysoký. Androgynie není něco, o co bych se snažil a lidé okolo to řeší mnohem víc, než já. Neřeším, zda vystupuji jako muž nebo žena, vždy jsem hlavně Shamir a do svých písní vkládám ženskou i mužskou energii,“ usmívá se Shamir.

Mladý zpěvák vnímá jako své vzory třeba Michaela Jacksona nebo Prince. K tomu je po svém raketovém nástupu i často přirovnáván. Právě díky jeho odlišnosti a energii, která v jeho písních je, se stává mladou hvězdou a stoupá stále výš. Začátkem srpna vyrazí na první evropské turné, kde představí své debutové album „Ratchet“. Kromě Velké Británie, Irska, Francie nebo Belgie, dorazí 18. srpna také do Prahy. Už teď je jasné, že jeho koncert bude nálož pozitivní nálady a velká taneční party. Tyto znaky totiž Shamirovy koncerty provází vždy.

Vstupenky v předprodejích:
https://goout.cz/cs/koncerty/shamir/eptcb/
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/shamir-us-113831
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/1638500-shamir-usa-.html

Více info na www.unitedislands.cz.