Dcera amerického herce Johnnyho Deppa a francouzské zpěvačky a herečky Vanessy Paradis se vyoutovala jako osoba s neurčitou sexuální orientací. Mladičká herečka, modelka značky Chanel se ke svojí sexualitě vyjádřila na Instagramu, kde se zapojila do fotodokumentu Self Evident Project, který mapuje 10 000 lidí v USA, jež se považují za cokoliv jiného než 100% heterosexuální. Cílem projektu je propagovat práva sexuálních menšin a zvýšit toleranci většinové společnosti.

Zakladatelka projektu iO Tillett Wright vystavila její fotku na Instagramu s komentářem, že je na ni velmi pyšná a dodala: „Rozhodla se, že chce být v @selfevidentproject, protože spadá někam do tohoto širokého spektra a já nemůžu být šťastnější, že ji teď přijímám do rodiny. Je to takový malý lidský poklad.“

 

 

Do projektu se zapojily také modelka Cara Delevingne, zpěvačka Miley Cyrus a herečka Amber Heard, které se již dříve vyoutovaly jako bisexuální. U Lily-Rose Depp si ale asi ještě počkáme, zdali jde u ní o homosexualitu, bisexualitu nebo například pansexualitu. A jen tak pro zajímavost – Amber Heard si letos vzala za muže právě otce mladičké Lily-Rose, takže je teoreticky její „macechou“.

Sledujte Lily-Rose na jejím Instagramu, kde to docela žije!