Tisková zpráva:

Čtvrtek 1.10. v 19:00 hod – Výstava Jára Cimrman palác YMCA

Cimrman Ve středu 23.9.2015 v 17 hodin zahájil pan Zdeněk Svěrák výstavu CIMRMAN SVĚTOBĚŽNÍK A KRESBY JAROSLAVA WEIGELA.

Výstava se koná v Galerie Pasáž YMCA (Na Poříčí 1041/12, Praha 1) a na hlavním schodišti Paláce YMCA a je otevřená a volně přístupná denně od 8:00 do 21:00 ve dnech 24. 9. až 10. 11. 2015. (Odkaz na článek o výstavě na www.ceskenoviny.cz.)

Po shlédnutí výstavy se půjdeme někam v okolí občerstvit a posedět.

 

 

 

Neděle 4.10. – Výlet  Podél Vltavy ze Zbraslavi do Davle

Sraz bude na Hlavním nádraží napravo od pokladen cca 15 minut před odjezdem vlaku.  Nastoupit můžete i na následujících zastávkách. Úplně nová zastávka je Kačerov. Křížky znamenají zastávku na znamení. Ti, kteří mají průkaz na MHD, si nemusí nic kupovat, vystoupíme na Zbraslavi, která je ještě v Praze.  Nenajdeme-li se nádraží nebo ve vlaku, tak se určitě  najdeme na Zbraslavi. Zde už Vás bude čekat Blanka z RR.

jizdnirad

Pokud budete mít  zájem, můžeme výlet zahájit prohlídkou lesní ZOO na Zbraslavi. Trasa povede podél Vltavy, vystoupáme na vrch Homole, přes  Vrané nad Vltavou, Březovou , chatovými osadami do údolí Záhořanského potoka a přes Libřici do Davle, kde se občerstvíme. Čeká nás několik krásných vyhlídek, kopce a cca 13 km. Trasa je vhodná i pro pejsky. Z Davle pak do Prahy můžete jet buď vlakem nebo i autobusem.

Těším se na výletě na viděnou,

za team RR
Blanka

www.rozdilnerytmy.blgz.cz
www.facebook.com/groups/152800516582/