Kate WinsletV „našem“ světě je mnoho žen spojených s různými variacemi na téma Kateřina, které jsou pro nás osudové, které obdivujeme a na které nelze zapomenout. Cate Blanchett, Catherine Zeta-Jones nebo Kate Winslet, o které je tento článek. Mimochodem, v Česku slaví Kateřina svátek právě dnes, 25. listopadu, popřejme tedy všem Kateřinám jen to nejlepší!

Kate Winslet je žena mnoha tváří, dokáže zahrát jak křehké stvoření plné lásky, tak chladnou mrchu, kterou bude obdivovat jen malé procento diváků (například ve filmu Nebeská stvoření s lesbickým subtextem). Kate a móda je jedno velké téma, ve kterém se potkávají ti, kteří ji bezmezně obdivují a ti, kteří nadávají na její křivky nebo na různé retuše, kterými si prošla při focení pro módní a společenské magazíny. Hysterie okolo retuší došla až tak daleko, že se Kate rozhodla zakázat jakékoliv úpravy jejích fotografií pro kosmetické značky Lancome nebo L’Oréal.

Pro listopadové vydání italského časopisu L’uomo Vogue nafotila módní story v pánském stylu, sice s nevyzývavým makeupem, ale přesto s notnou dávkou sex appealu, však nejlépe posoudíte samy.

Co měla Kate při focení na sobě? Například košili značky Prada, průsvitný top od What Goes Around Comes Around (!!!), kalhoty a kabát značky Giorgio Armani nebo oblečení a doplňky od Paul Smith a Hermés.

Sama herečka preferuje ryze ženský styl oblékání, jejím křivkám sluší šaty mírně nad kolena s jednoduchým střihem, které perfektně podtrhují její krásný jemný obličej a vždy perfektní vlasy. Oblíbila si oblečení z dílny návrhářů jako Stella McCartney, Narciso Rodriguez nebo luxusní značky Yves Saint Laurent.

Čtyřicetiletá rodačka z britského Readingu se v roce 2012 potřetí vdala a s manželem Nedem Rocknrollem dnes vychovává 3 děti. Přesto zůstává v našich očích sexsymbolem a nebojí se provokovat, i když jen tak lehce. Před dvěma týdny se v českých kinech objevil životopisný snímek Steve Jobs, kde si Kate zahrála roli Joanny Hoffman, klíčové ženy ve firmě Apple Computer Macintosh.