Na svět se chystá nový snímek s docela nepříjemným tématem, zato však s velmi lákavým obsazením. Film Tomboy, A Revenger’s Tale bude hvězdně obsazen herečkami Michelle Rodriguez a Sigourney Weaver, které se utkají jako nepřátelé či snad nepřítelkyně na život a na smrt. Snímek bude pojednávat a vrahovi, kterého jistá osoba se jménem „Doktor“ přeoperuje na ženu (Michelle Rodriguez).

Michelle se samozřejmě rozhodne pomstít a aniž by příliš vybírala, oko jí padne právě na Sigourney Weaver. V projektu měla úvodní roli hrát původně indická herečka Freida Pinto známá z filmů jako Milionář z chatrče nebo Zrození planety opic, nám se samozřejmě jeví Michelle jako lepší volba :). Film bude režírovat Walter Hill a natáčení začalo tento měsíc v kanadském Vancouveru.

Sigourney WeaverJakkoliv se námět snímku může zdát originálním a zajímavým, hned se do něj opřeli lidé z organizace GLAAD (Gay & Lesbian Alliance Against Defamation), kterým vadí způsob, jakým se tvůrci rozhodli ztvárnit přeměnu pohlaví jedince.

„Když jsme si přečetli scénář, zklamalo nás, že filmoví tvůrci chtějí zobrazit lékařskou proceduru, co lidem zachraňuje životy jako něco, co je senzační zápletkou,“ uvedl Nick Adams z GLAAD. „Nacházíme se v kritickém bodě toho, kdy se veřejnost snaží porozumět problematice transgender a takovéto příběhy spíše podkopávají to, na čem jsme tak dlouho pracovali.“

Herečky se spolu již setkaly při natáčení filmu Avatar, uvidíme, jak jim to půjde tentokrát.