Queer Ball: Four ElementsPlesová sezóna začíná a v našem hledáčku nesmí ani letos chybět již čtvrtý ročník Queer Ballu, v roce 2016 s podtitulem Four Elements. Přípravy tohoto úspěšného brněnského LGBT bálu jsou v plném proudu a vstupenky mizí závratnou rychlostí. Není se čemu divit, i letos organizátoři nabídnou bohatý program, skvělou muziku, taneční vystoupení, soutěže o ceny a zábavu až do ranních hodin.

Již tradičně bude místem konání KC Babylon na ulici Kounicova 20 v Brně, jehož dveře se 26. února otevřou v 19 hodin. Ve stejnou hodinu bude také zahájen prodej lístků na místě, my však doporučujeme nezahálet nakoupit vstupenky v předprodeji. Jaké lístky jsou k dispozici se dozvíte na stránkách www.queerball.cz.

Queer Ball: Four ElementsJestli se neradi „hážete do gala“, nemějte obavy, ples je to neformální a díky modelům na fotkách z předchozích ročníků se můžete ujistit, že není třeba přijít ve večerní róbě, která vám možná v šatníku nevisí. Také připomínáme, že se jedná o akci nejen pro gaye, lesby a queer lidi, ale i rodinu a přátele. Proto vezměte své nejbližší a přijďte se 26.2. bavit do KC Babylon.

Queer Ball můžete sledovat na Facebooku pod těmito odkazy:

https://www.facebook.com/pojd.na.qball/
https://www.facebook.com/events/1495216667446253/