Ruby RoseAustralská modelka, herečka a DJka Ruby Rose má za sebou přelomový rok 2015 a stala se skutečnou celebritou nejen v L světě. Je známá pro svá tetování, sexy look drsňačky a nyní především pro své účinkování v seriálu z dílny Netflix, Orange Is The New Black. Koncem loňského roku se rozešla s Phoebe Dahl, se kterou se v témž roce zasnoubily a plánovaly svatbu na rok 2016. Leč, osud tomu tak nechtěl a Ruby je teď tak opět volná. Není divu, otevřel se před ní nový svět plný pracovního nasazení, zářných jmen, večírků a pozornosti médií, které dokáží zamávat s nejedním vztahem začínajících celebrit.

Teď ji oslovil módní dům Ralph Lauren a Ruby pro něj nafotila jarní kampaň pro značku Denim & Supply Ralph Lauren. Jak správně tušíte, nejedná se o žádné volánky a slušné džínsy do kanceláře, ale o uvolněný androgynní až pánský styl, který je přitom ale nenuceně sexy. Práci na kampani si pochvaluje, Ruby se zejména líbilo to, že pro focení vybírají to, v čem se budou modelky cítit samy sebou a snaží se využít a prodat to, co je na nich zajímavé.  Pro kampaň vznikla i videa, která Denim & Supply zveřejnila na svém Instagramu.

A jaký denim nosí Ruby sama? „Mám ráda pořádné skinny džíny a taky džínsovou bundu, která je hodně ošoupaná.“

Vestu i lacláče výše lze pořídit od 225 USD a více, zde můžete omrknout, co vše jejich jarní kolekce zahrnuje. Další z modelek, která pro Denim & Supply nafotila jarní kampaň, je Hailey Baldwin, dcera herce Stephena Baldwina. „Nová“ generace Baldwinových se přitom už jednou úspěšnou modelkou může pochlubit, je jí Ireland Baldwin, která je dcerou Aleca Baldwina a Kim Basinger a loni v létě se rozešla s raperkou Angel Haze. Ruby a Hailey jsou prý dobré kamarádky, třeba ji i seznámí se svojí sestřenicí… :)

Pro módní slídilky, jimž se styl Ruby Rose líbí, doporučujeme sledovat její Instagram a twitter, kde je tento mladý talent hodně činný a své obdivovatelky doslova zásobuje informacemi ze svého soukromí.