Tragédie u nás na vsi
Tragédie u nás na vsi

O tom, že patří Aneta Langerová mezi oblíbenkyně LGBT komunity, nemusíme mluvit, to je známá věc. Každý ale možná neví, že Aneta pokračuje v rozdávání radosti skrze svá živá vystoupení. Komu uniklo info o její poslední desce, měl by se poučit z chyb a rozhodně by neměl přehlédnout šňůru koncertů, která startuje již v březnu 2016 :).

A kdeže se dočkají jako první? Lavina se strhne 4. 3. 2016 v Děčíně, za jediný den musí zvládnout přesun o 225 km, aby se dovalila do Strakonic (rozumějte lavina, nikoliv Aneta – ta jistě přijde ladně). Po desetidenním odpočinku zamíří na Vysočinu, aby rozezpívala publikum ve Žďáru nad Sázavou (14. 3. 2016) a o den později už na ni budu netrpělivě čekat já (a možná i někdo z vás:)) v Multifunkčním centru v Hlinsku. 16. 3. 2016 ožije radostí Vysoké Mýto a pak už se Aneta vrací do Prahy (pražské koncerty proběhnou 20. a 21. 3. 2016). S koncertováním bude Aneta pokračovat i v dubnu – začne 4. dubna ve Frýdku-Místku, odkud se přesune do Divadla Stará střelnice (Hranice, Olomoucký kraj, 5. 4. 2016) a turné zakončí 7. 4. 2016 v Novém Jičíně.

Pokračující turné není jedinou dobrou zprávou, také se můžete radovat z nového videoklipu k písni „Tragédie u nás na vsi“, popřípadě z informace, že Aneta natočila duet se slovenskou kapelou Korben Dallas k písni “Sen” a album Na Radosti již brzy vyjde na vinylových deskách.

Perličkou na závěr tentokrát je, že kaplička Na Radosti, která se objevila ve videoklipu „Tráva“, dostala nový kabátek – dost možná díky tomu, že už není tak zapomenutým místem, jako dřív.