Ally a její přítelkyněVáháte nad tím, zda je srdce slečny, která vás rozhodně nenechává chladnou, duhové stejně jako to vaše? Nevíte ovšem, jak to poznat? Inspirujte se videem kalifornské zpěvačky a youtuberky Ally Hills. Tato slečna má na svém YouTube kanálu přes 325 tisíc odběratelů. Zatím se zdá, že stále přibývají. Ve svém videoklipu How To Know If A Girl Is A Lesbian vcelku vtipně ukazuje různá „poznávací znamení“. Od klasických klišé až po ta, kterých jste si možná dříve nevšimly.

Co myslíte, dokázala nás správně vystihnout? Všechny dobře víme, že žádný univerzální návod na to, jak odhadnout něčí orientaci neexistuje. Nicméně když budete písničku brát s nadsázkou, pěkně se pobavíte (a nevyženete ji nějakou dobu z hlavy). Video bude mít brzy 5 milionů zhlédnutí, což je neuvěřitelné.

Že nemáte chuť na bláznivé písničky? Myslím, že song Her Lover vás dokáže uspokojit. Ve videu se můžete těšit na Allyin podmanivý hlas i obrazy plné lásky i vášně. Uvidíte v něm zpěvaččinu přítelkyni Stevie Boebi a docela intimní záběry z jejich postelového života, včetně zajímavých tetování. Se Stevie se seznámily právě díky vloggu na YouTube, obě dřív měly vlastní poradnu a natáčely zábavná videa týkající se převážně toho, jak nám někdy může naše orientace zavařit a nebo naopak nadělit.

Bojíte se přiznat světu vaši orientaci? Potřebujete dodat odvahu? Písnička Coming Out vás může přinejmenším nakopnout. Nejspíš se nad sebou alespoň zamyslíte. Ally Hills se rozhodně nestydí za to, kým je.

Tak co? Láska je přeci láska, stejně jako Ally zpívá. Buďte pyšní na to, jací jste. Pokud vás Ally Hills zaujala, můžete ji sledovat na jejím kanálu na YouTube, na twitteru nebo na Tumblr.

Věřím, že nás tato talentovaná 23letá dívka ještě překvapí. Zatím má vcelku dobře našlápnuto k úspěšné kariéře hudebnice (i YouTuberky).

Zaslala Iva