Rok se s rokem sešel a Miss Freedom Night roku 2016 se blíží! Jak se již stalo zvykem, Queermag.cz představuje finalistky, které zanedlouho okusí, jaké je to postavit se v pražském PM clubu před eL publikum a které předvedou, co v nich je a budou bojovat o hlasy poroty. Finálový večer totiž propukne už v pátek 18. března v pražském PM clubu.

Miss Freedom Night 2016

Zatím co soutěžící budou plnit soutěžní disciplíny, párty vás budou provázet Tezy a Bazy, za DJským pultem se vystřídá DJ Henriette a Sunface. Program začne v PMku na ulici Trojická 10 přesně ve 22:00, tak přijďte včas – otevřeno bude od 20 hodin.

A zpět k představování. I letos jsme se jaly holky vyzpovídat, ať si můžete ještě před samotným finálovým večerem udělat obrázek, kdo vlastně o titul soutěží. Otázky zněly následovně:

1. Proč ses přihlásila do Miss Freedom Night a jaká je tvoje motivace vyhrát?
2. Jak se budeš na soutěž připravovat? (Konkrétně třeba na volnou disciplínu či promenádu v plážovém oblečení?)
3. Umíš něco, v čem vynikáš nebo co nikdo jiný neumí?
4. Na co bys/jsi sbalila svou vysněnou holku?
5. Čím jsi chtěla být jako malá a proč?
6. A co děláš teď, kam směřuješ v životě?
7. S kým bys určitě nechtěla uvíznout ve výtahu?

Podotýkáme, že do odpovědí jsme nijak nezasahovaly co se gramatiky, diakritiky a obsahu týče.

Janča Jasmína Juchelková, 23let, Ústí nad Labem

Janča1. Můj důvod přihlášení je prostý, nikdy jsem se podobných akcí neúčastnila, diskotéky a koncerty nevyjímaje … jednak protože se stydím, dvojnak protože jsem chudý student a trojnak jelikož sama bych vlastně nikam ani nikdy nešla .D Mou motivací je překonání strachu a studu, s čímž zápolím denně …

2. Budu denně jíst syrová vejce a pít nejdražší šampaňské, abych osvěžila mé vokály a podala ten nejskvostnější výkon!

3. Samozřejmě že ano! Ucházejícně lítám nočním městem ve Spyrovi na skateboardu, vynikám v hraní počítačových her (ne kraviny jakými jsou lolko, the Sims nebo travian.. PRAVÉ HRY!) a myslím si, že mým trumfem v kapse je věrohodné napodobování mečení kozy, což ale samozřejmě moc často nepraktikuji, ačkoliv kde kdo by mohl namítnout, že se často nacházíme spíše v presenci zvířectva než-li lidu .(

4. To je dosti zapeklitá otázka, ježto ve věcech námluv jsem stále greenhornem, jediné čím bych mohla oslnit a oslovit jsou mé nebezpečně hluboké znalosti počítačových her, ale řekněme si pravdu, není ženy, která by měla takový skill jako já!!! .( No a proto jsem ráda že jsem nějakým, mně neznámým způsobem, uchvátila tu nejkrásnější ze všech víl aniž bych věděla jak!

5. Jako malá jsem si moc přála být hledačem pokladů (něco jako Nathan Drake z Uncharted), protože jsme na vesnici měli óóbrovskou stodolu, která dle mého měla velký potenciál ukrývat nezměrný počet pokladů a lesklých udělátek, ale věděla jsem, že kdyby to nevyšlo tak budu princezna! Snad to chápeš, sme přeci jen zvyřátka a nesmíme si zabouchnout zadní vrátka!!

6. Momentálně studuji anglický jazyk a literaturu na UJEPu, jsem ve třetím ročníku. Kam dál směřuji není mně samotné jasné ale tím nic ještě přeci nehasne! .D Plánuji dodělat školu, vydělat si pořádný kotlík pravého nefalšovaného židovského zlata a pak říct mé víle: „Kulíšku bitte mach dir niemehr Sorgen um Geld, gib mir nur deine Hand und ich kauf dir Morgen die Welt!“ a s těmito slovy opustit ČR a na pracovní víza protrajdat co nejvíc z celého vesmíru!

7. Se mnou samotnou! Ta hlupkyně neví kdy má mlčet a kdy naopak zase mluvit .(

 

Kája, 23 let, Praha

Kája1. Už jako malá jsem toužila po světovém míru. Tušila jsem, že jedna z cest jak toho lze částečně dosáhnout, je stát se Miss Freedom Night. Chci dělat svět lepším, a proto jsem se přihlásila. Pokud vyhraji, budu jako budoucí učitelka motivací pro malé slečny, které se třeba jednou stejně jako já vyšplhají na tak vysoký stupínek, jako je finále Miss Freedom Night, svou krásou a charisma obohatí svět a neskončí na ulici nebo v drogovém gangu a budou též usilovat o světový mír. Část volných vstupů na Freedom Night věnuji na charitu.

2. Volnou disciplínu jsem si z časových důvodů zkusila zatím jednou, dost zde vsázím na svůj přirozený talent. Na promenádu v plážovém oblečení se připravuji hlavně psychicky.

3. Umím se věnovat tisíci a jedné věci najednou. Až se naučím na tisíc těch věcí při tom nezapomenout, věřím, že dosáhnu dokonalosti.

4. Na to, že vyhraji Miss Freedom Night. Henrietto, vezmeš si mě?

5. Tak ještě jednou, přece Miss Freedom Night. A kromě toho také sekretářkou prezidenta (ještě za Havla), doktorkou, policistkou, Ježíškem, kouzelníkem, astronautkou, psycholožkou, zpěvačkou, vynálezkyní. A proč?  Protože to tak děti chtějí. Myslím, že žádné dítě si neřekne, že chce být třeba paní, co čistí peří v karavanu, nebo obráběč kovů. Řekla bych, že velký vliv sehrají hlavně masmédia a ještě nevyprchaná touha něčeho v životě dosáhnout, protože děti vědí, že můžeme být vším, čím chceme, a mají na to věk. Co vím ale jistě, že jsem NIKDY NECHTĚLA BÝT UČITELKOU!

6. Studuji učitelství. A pak hledám smysl života. Jako všichni. A snažím se realizovat své sny. Asi hlavně miluji život. S tím jde všechno snáz. Stále bych chtěla být Ježíškem.

7. Hlavně bych tam nechtěla uvíznout sama. Kamarádka mi poradila, ať napíšu, že bych nechtěla uvíznout s nadrženým beranem. Je to hrozně vtipná představa, ale přišlo mi to blbý.

 

Simona, 18 let

Simona1. Protože ráda podnikám cokoliv akčního a dorodružnýho. Výlet do Prahy, nový lidi, sranda a pevně doufám, že další hezká vzpomínka do sbírky „Pamatuješ tenkrát, když nám bylo 18…“

2. Myslím, že budu mít brzo zápis v Guinessově knize rekordů za nejdelší dobu prokrastinace, takže jak se znám, budou přípravy nejspíš vrcholit večer před soutěží :D

3. Umím během pár vteřin kohokoliv vytočit tak, že bude chtít vraždit pohledem, ale co se týče mých kreativnějších dovedností, jsem pisálek a myslím, že můžu říct, že jsem v tom i celkem dobrá :)

4. V případě, že by to skutečně byla moje vysněná holka, bych nejspíš znervózněla, plácla něco prudce neinteligentního a doufala, že jí to bude připadat vtipný :D

5. Jako malá jsem si hrozně přála stát se letuškou, abych mohla v práci chodit na hezkých drahých botách na podpatcích a hlavně ujídat ty bonbony, co je vždycky letušky rozdávají před startem.

6. Docela často směřuju k ledničce :D Co se týče budoucnosti, se chci za rok hlásit na žurnalistiku nebo sportovní kynologii.

7. Výtahem nejezdím, protože mám klaustrofobii, ale kdybych fakt musela, tak určitě ne s Jennifer Aniston, mám strach, že bych se fakt neudržela :P

 

Dominika Adamcová, 18 let, Chomutov

Dominika1. Přihlásila jsem se jen tak z nudy, protože jsem to chtěla vyzkoušet a nějak neočekávám v to, že vyhraji, ale sranda musí být. Přeci jsem mladá a život se má užívat do poslední chvíle, tak jsem zvolila i tento způsob.

2. Nebudu se nějak extrémně připravovat, nikdy se na ni nepřipravuji, vše nechávám náhodě, ale určitě si to budu na plno užívat, tak jako každý moment a je mi jedno, jak moc velká ostuda to bude.

3. Ta umim být v posteli celý den. Nikdo mě z mé postele nedostane ven, jsem extrémní lenoch,. Sice miluji procházky, ale moje postel, je moje postel. :D

4. Tak určitě nemám žádné triky v tom. Mé bývalky mi říkaly, že jsem je dostala na své modré oči a na úsměv a na tom co mám v sobě. Takže určitě na to, být svoje a nehrát si na něco co jsem nebyla, nejsem a nikdy nebudu.

5. Chtěla jsem být popelářem :D Protože mě šíleně fascinovalo jak jezdí na tom autě, jak seskakují a točí tou popelnicí. Jako malá jsem si vždy hrála na popeláře, ale teď bych to určitě dělat nechtěla.

6. Dělám momentálně poslední ročník školy, a jinak bych se chtěla usadit. Najít pravou lásku. I když jsem mladá, tohle vždycky byl můj sen a bude. Pokud udělám maturitu, chci si najít práci, pracovat pak si najít nějaký byt a k tomu nějakou slečnu a pak teprve mohu říct, že mám vše, co jsem kdy chtěla.

7. určitě ne s nějakou namyšlenu přemalovanou „barbie girl“ která má na sobě tunu make upu a vypadá to, jako paštika Majka a nebo s nějakým úchylným chlapem.

 

Barbora Proňková 17, Praha

Barbora1. Po tom, co jsem navštívila Freedom night, jsem chtěla zažít další super párty. No a miss
Freedom Night vypadala,jako skvělý nápad!Motivace pro výhru ? Pravděpodobně to, že v minulých
letech byl výhrou kávovar -A ten…Ten nutně potřebuji!!
A doopravdy? Přicházím se pobavit \../

2. Už asi dva týdny se rozhoduji,co předvedu!
Tanec? 30% zpěv? Tak 67% a Vtípečky ? 3% max. Nicméně je možné, že to všechno zkombinuji..
(pravděpodobnost cca 10%).

3. Prvně jsem se chtěla zmínit o své megatrapnosti, kterou jednoznačně nikdo jiný neoplývá a
jsem na ni patřičně hrdá! Ale zajímavější určitě bude, když zmíním, že kreslím.. Doufám, že
obstojně.. Taky se už nějaký čas věnuji tetovací metodě Stick&Poke. Tetuji většinou kamarády a
zdá se mi, že je to čím dál tím lepší.

4. Pravděpodobně na svou okouzlující osobnost.

5. Jako mála jsem bezpodmínečně toužila po tom, být hasičem.. Když jsem zjistila, že by to asi
nefungovalo, rozhodla sem se, že se chci stát Jednorožcem!

6. Studuji hotelnictví na střední škole. VELKÁ ZÁBAVA! No a potom mám dvě varianty-
Buď úspěšně dostuduji a budu cestovat se svou přítelkyní a užívat si.. nebo nedostuduji a asi radši
nevím.

7. Ve výtahu rozhodně nechci zůstat s jakýmkoliv fanatikem – ať už náboženským nebo třeba
politickým. Vždycky mluví ať už to po nich někdo chce nebo ne. Stejně jako důchodci. Tihle vás
bohužel ještě chtějí přetáhnout na jejich stranu..

 

Karolina Filsáková, 22, Havířov

Karolína1. Řekla jsem si, že být Miss možná neobnáší to co si o tom každý myslí a proto bych chtěla získat nějaké zkušenosti a moje motivace jsou moje věrné kamarádky co mě neustále podporují a chcou abych si víc věřila a nebála se mít vyšší cíle.

2. Po dlouhé debatě s kamarádkou, jsem ji přislíbila že mě konečně uvidí tančit flirt dance, takže po trénincích rugby kdy mám na chvilku posilovnu a zrcadlo pro sebe, se snažím vymýšlet kroky aby nebyla choreografie kostrbaná a aby to byl krásný plynulý přechod z jednoho mixu do druhého, jak hudebně, tak tancem.

3. Svými protichýdnými zálibami, baví mě xbox a herní konzole, ale ráda sportuju, miluju rugby ale zároveň kdybych nedělala rugby, určitě tančím závodně, a baví mě i tvorba z různých technik (nejčastěji tvorba papírových přání) a kresba.

4. Na to jaká jsem, že jsem všímavá, ochotná, ráda dělám radost maličkostmi a miluju vaření.

5. Nikdy jsem takový sen neměla, hodněkrát jsem přemýšlela nad letuškou, překladatelkou a podobně, ale nikdy jsem něměla sen co vyloženě bych chtěla v životě být.

6. Nyní studuju aplikaci matematiky v ekonomii, ale zjišťuji že chci asi dělat něco jiného jako třeba vést vlastní malý podnik specializovaný na sýry.

7. Se svým dědou…. :-D

 

Nikola Jelinkova, 25, Trebovice v Cechach

Niky1. Prihlasila jsem se, protoze mam rada vyzvy a byla jsem vyhecovana moji kamaradkou a jako motivaci mam asi velkou podporu od svych pratel.
2. Pripravovat se asi nijak zvlast nebudu, preferuji strileni od boku, maximalne si koupim nejaky super plavky.:-D

3. Tak nevim zda v necem vynikam, ale hraju rugby, a myslim, ze mam docela dobrou komunikační schopnost a intuici.

4. Hmm to je tezka otazka, kazdopadne preferuji prirozenost a primost, takze bych s ni asi normalne mluvila a logicky ji vysvetlila, ze jsem prave ja ta prava:-D

5. Jako mala jsem chtela byt karatistou, protoze jsem sledovala hodne filmu s Jackie Chanem :-D

6. Momentalne pracuji jako asistentka manazera v logisticke firme a chtela bych se i ja stat nejakym manazerem, kazdopadne nechavam veci volne plynout a sleduji prilezitosti a sbiram zkusenosti.

7. Tak urcite bych nechtela ve výtahu uviznout s chlapem :-D nebo Emily Rose :-D

 

Klára Kišová, 24 let, Ústí nad Labem

Klára1. Je to soutěž, kde si člověk nemusí hrát na nic, co není a zároveň si to může užít a zažít super zážitek a užít si legrace a alespoň to plánuji. Motivací vyhrát? Hahaha zatím si natolik nevěřím, když jsem viděla svou konkurenci. Mojí motivací je na celý večer se pobavit a udělat si zážitek.

2. Na volnou disciplínu se chci připravit tak, aby to lidem vykouzlilo, nebo minimálně vytvořilo náznak úsměvu a maximálně záchvaty smíchu. Chci ukázat, že svět je barevný a zábavný přesně tak jak si ho uděláme.

3. Umím dobře komunikovat. Zvládám naslouchat a poradit a zároveň pobavit. Snažím se lidem ukázat, že semnou můžou být blázni přesně takový jakými jsou.

4. Hahaha asi bych jí nesbalila, protože bych byla tak nervózní, že bych koktala :D a na to bych asi moc nikoho nesbalila. Ale pokusila bych se jí říct všechny možné zajímavé věci, které vím a ona by pak nabyla dojmu, že jsem neskutečně chytrá a do toho bych řekla pár vtípků a byla bych i vtipná.

5. Jako mála jsem chtěla bych profesionální tanečnice. No uvidíme, jak moc daleko jsem od cíle.

6. Můj směr je jako správná miss být jednou učitelka :D

7. S kým bych nechtěla uvíznout ve výtahu? To je těžká otázka…..jako správný student filosofie a politologie, bych si uměla představit každého. Jediného koho bych nezvládla by byla ryba Dora z Nema, protože nesnáším, když se musím opakovat a tady bych se tomu zřejmě nemohla vyhnout :(

 

Tak nezapomeňte: 18. března, P.M. Club & Cocktail bar, Trojická 10, Praha
Událost na Facebooku: www.facebook.com/events/205847006417624/

A ještě lákadlo v podobě videa z loňského roku. :)