Jak řeknete někomu „Hele, chtěla bych, abys mi naplácala a rozkazovala, co mám dělat?“

Vypadá to, že přesně takhle. Když jí budu chtít navrhnout novou polohu nebo vyměnit obligátní postel za kabinku v obchoďáku, nebudu s tím mít žadný větší problém. Jenže když přijde na to, že by se mi vlastně líbilo být v podřízené roli a poslouchat její rozkazy, není to už taková brnkačka. Hlavně proto, že o tom moje holka nemá ani tušení.

Neříkám, že se mi líbí tvrdé a drsné praktiky a že mě „obyčejný“ sex nebaví, navíc v partnerském vztahu bývám občas i já tou vedoucí, ale prostě to tam ve mně někde je a touží to dostat čas od času pořádně co proto. Ale jak si o to říct, aby to správně pochopila? A zvlášť téhle holce, o které vím, že sex pro ni není tolik důležitý jako pro mě? Možná by raději šla do zoo než mi poškrábala záda. Nejsme spolu zase tak dlouho, abychom se už v posteli nudily, ale zase mi přijde, že jsme spolu už dost dlouho na to, aby se dozvěděla, že mě v ložnici rajcuje domina nebo aspoň někdo, kdo bude mít situaci pěvně v rukách a sám mi řekne, co dělat.

Jenomže – pokud by se jí líbilo být v posteli dominantní, neřekla by mi to sama? Co je to vlastně za blbost? Asi těžko by si doma kousala nervózně nehty a čekala na správný okamžik, kdy mi říct „Zlato, dneska bude po mým, ty budeš poslouchat na slovo a ani necekneš!“, protože pokud by v ní tahle touha byla, už by mi to dávno řekla. V tomhle vidím jednoznačně úskalí své submisivity – pořád mám tak nějak pocit, že bych měla čekat, až jí to dojde nebo se to v ní probudí. Taky můžu samozřejmě hledat od začátku někoho, kdo už o sobě ví, že je dominantní a s kým v tomhle do sebe zapadneme jako puzzle. Haha, to bych asi hledala hodně dlouho. Internetové seznamky nejsou nic pro mě a na facebooku si asi taky nedám status „Hledám v posteli dominantní, ale jinak vlastně úplně normální holku.“

Tak dobře, teoreticky, najdu v sobě odvahu jí to říct. Napadají mě dva scénáře, ani jeden z nich ale nevypadá na happyend. Buďto to pochopí tak, že mám chuť to jednou zkusit, takže mi to nadšeně splní a bude očekávat, že se k tomu hodně dlouho nevrátíme. 1:0 pro ni. A nebo se zděsí a lekne, představí si bičíky, latex a erotický salón, prostě pochopí to úplně jinak a raději uteče. 2:0 a já zase ostrouhám. V prvním případě sice dostanu, co chci, ale jen jednou a příště budu muset tuhle debatu absolvovat znovu. Taky ale „hrozí“, že se jí to zalíbí a žádné debaty v budoucnosti nebudou potřeba.

Chci toho tolik? Ani mi nepřijde, prostě jen aby převzala otěže. Třeba k tomu pomůže tenhle článek, třeba si ho přečte a až se příště uvidíme, budeme mít zoo doma :). Jestli znáte někdo ověřený způsob, jak na to, počkám si na radu!

Zaslala čtenářka LoveMe